Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha csak Karácsonyon múlna 20...

Ha csak Karácsonyon múlna 20 év múlva is ugyan az a putri lenne Rákosrendezőn mint most?

Figyelt kérdés
Vannak aggályaim a projekttel kapcsolatban, de annak a szemétdombnak meg kell szűnnie. Szó szerint minden jobb mint ami ott van. Elképzelem ahogy a külföldi túristák jönnek az Euro City-vel és látják azt a romhalmazt. Szerintem azt hihetik hogy rossz vonatra szálltak.
ápr. 6. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Túristák, hosszú ú-val.:D Elárulok neked 2 titkot is: 1. Rákosrendező nem egy turisztikai célpont. 2. Karácsony Gergelyen és a főváros önkormányzatán kívül léteznek más entitások is, melyek hatással lehetnek az események további alakulására.
ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Karigeri előtt is így nézett ki
ápr. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Ez pontosan így van. Tarlós se csinált semmit meg a bandája.
ápr. 7. 11:51
 4/6 A kérdező kommentje:
1. Jó, de ha csak rajta múlna. Egy nagy közparkot csinált volna az egészől, de infrastruktúra nélkül. Mocsok drága felszámolni onnan a szemetet és senki sem adna pénzt egy füves placcra. Nem reális elképzelés, főleg úgy hogy a főváros aranytartalékáról beszélünk.
ápr. 7. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:
De pont ez a lényeg, hogy nem csak rajta múlik. Én is mondhatom, hogy holnap űrutazásra indulok, és én leszek az első magyar ember a Holdon, de ez általában kimerül a tömegközlekedésben, illetve nem a Holdon, hanem egy megállóhelyen szállok le.
ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. Jó, nyilván a kormányon múlik mert kiemelt beruházássá nyilvánította az egészet. Ja és kötöttek egy lényegében felmondhatatlan szerződést. Ettől függetlenül sok múlik Karácsonyon is. Például ellenkampány.
ápr. 7. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!