Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balog Zoltán miért püspök még...

Balog Zoltán miért püspök még mindig?

Figyelt kérdés

Nem kéne lemondania? Szerintetek meddig húzza még?


Direkt politika témában tettem fel a kérdést.



ápr. 7. 20:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%

"De a református papokat sem értem miért vannak csöndben... Félnek vagymi? Mindegy, fura."

1. Ha mindegy, miért írtál ki róla kérdést?

2. Te benne vagy mindenféle református körökben, aktív tagja vagy olyan (offline - de akár online is) fórumoknak, ahol a református papok megvitatják a dolgokat? Vagy honnan veszed, hogy csöndben vannak?

ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek meddig húzza még?"

A reformátusoknál a püspököket választják és nem örökre azok, hanem X évente (asszem 5) újra van választás. Gondolom, ha lejár a megbízatása akkor majd választanak mást.

Persze, szerintem is úgy lenne tisztességes, ha lemondana, sőt meg se kellett volna választaniuk egy nyíltan pártpolitikust, de gondolom úgy vannak vele, hogy hamarosan úgyis lejár a püspöksége.

ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%

"semmilyen állami támogatást nem kéne adni semmilyen egyháznak, tartsák el a híveik ha van rá igény"

Valami kis kezdő szektával ezt még el is lehet képzelni, na de mondjuk a nagy, történelmi egyházakkal kapcsolatban ha elkezded ezt továbbgondolni... Pl. zárjanak be az egyházi fenntartású iskolák? Vagy honnan akasszanak le pénzt, ha az egyház kivonul belőlük?

ápr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
Mert jól fizet a püspöki állás.
ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%
na ez az embernek nevezett valami tényleg sátáni
ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!