Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tudnék megérteni egy...

Hogy tudnék megérteni egy átlag Fidesz-szavazót budai lakosként?

Figyelt kérdés

A kerület, ahol lakom, szüleim, ismerőseim, barátaim szinten mind-mind ellenzékiek. Valahogy a Fidesz által küldött üzenet márnakkor ijesztő volt, mikor kormányon sem voltak. Amit 2010 óta tettek ezzel az országgal azt szerintem senkinek nem kell bemutatni: Európa második legszegényebb helye vagyunk, ez tény.


De tudom, hogy birkázással, vidékizéssel, a másikenézésevel nem lesz itt kormányváltás. Ahhoz tényleg az kell, hogy a legutolsó zsakfaluban is kampányoljon az ellenzék, meggyőzze a lakosságot hogy mennyire be lettek csapva, mennyivel jobb lehetne minden ebben az orszagban.


Hogy tudnám megérteni az egyszerű Fidesz-szavazót, aki nincs megelégedve az élettel, de 4 évente leszavaz a Fideszre?



ápr. 8. 10:48
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

"Azzal nem tudok mit kezdeni"

De igen, tudsz kezdeni. Úgy hívják, hogy tudásmegosztás. És amikor azt mondom, hogy "kíváncsi lennék", az igazából az udvarias, kezdeményező formája annak, hogy "szerintem félinformációkat böfögsz vissza tájékozatlanul, de fenntartom a lehetőségét, hogy megtudsz lepni". Arról nem is beszélve, hogy "más országok" alatt aztán bármit lehet gondolni. Én egyből mondtam 3 konkrét országot, amire úgy éreztem, hogy nem igaz a megállapításod. Most nem tudom, hogy megsértődni készülsz-e, vagy csak arroganciát érzékelek, de ne várd el, hogy nem fognak utánad kérdezni, ha konkrétumok nélkül a levegőbe beszélsz.

ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

41


Dehogy sértődök meg. De 2024-ben az internetes aranykorszakban az ég világon semmiről nem tudni, elég...hogy is írjam, hogy ne legyen sírás belőle...elég nagy fokú elzárkózásra utal az olvasástól és az olvasnivaló utáni kereséstől.

ápr. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
26 tagországa van az EU-nak, a világon meg kb. 200 db. Nincs az az internetes keresés, ami megmondaná, hogy melyikre, vagy melyekre gondoltál. A vitakultúra alapja, hogy amit állítasz, amögé teszel is valamit. Ha van energiád két hozzászólás erejéig megilletődni, biztos juthatna rá időt, hogy megnevezz akárcsak 1 példát a "tucatból". Érted, csakhogy megmutasd, hogy tudod is hogy miről beszélsz.
ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

43


Nem én írtam az előbbi hozzászólást, de az EU-t érintő választások után rengeteg cikk meg szokott jelenni arról, hogy hogyan halad X országban a kormányalakítás. Naponta szembesülök én is vele, hogy sokan sem keresni, sem olvasni nem képesek alapvető témákban, hanem másoktól várják el. Akkor menj bele egy vitába, ha kellően felkészült vagy.

A német sokszínű kormányalakítás kudarcairól rengeteg cikk íródott, csak úgy megsúgom.

ápr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

44


Hát igen...az a német kormányalakítás elég komédiába illő volt, a kormányzásuk pedig bohózatba.

ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!