Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki nyeri szerintetek a mai...

Ki nyeri szerintetek a mai napon kezdődő Budaest XII: kerületi ellenzéki előválasztást?

Figyelt kérdés
Vasárnap estig tart az előválasztás.

ápr. 8. 14:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
#10 Elgondolkodtak. Megállapították, hogy a győztes narkós. További elgondolkodni való nincs. A canberai buszkalauz a hibás.
ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11: ezt a következtetést mi a fenéből vontad le?
ápr. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
#12 Abból, hogy ha nem az ellenzék győz, akkor mindenki hibás, csak az ellenzék vezetői nem. Volt olyan DK jelölt, aki 6-7 alkalommal indult, egyszer sem nyert, de újra és újra őt indították. Ilyenkor sem az volt a hibás, aki a sorozatosan veszítő jelöltet újra indította, hanem a szavazók, és a nem-szavazók. Csak az ellenzéki vezetők nem.
ápr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
13: csak hogy itt pont nem indult a DK.
ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

#14 Lehet, hogy ebben az esetben a DK-s példa nem releváns. De miután a "standard" ellenzék jelöltje veszített, (ha jól tudom utolsó lett) azonnal előjött a választást fölényesen megnyerő körön kívüli jelölt vélt vagy valós drogos múltja. A XII. ker.-ben nem lehet sem parasztozni, sem prolizni, de valami hiba csak kellett.

Esetleg alkalmasabb jelöltre és/vagy jobb kampányra lett volna szükség.

#13 vagyok.

ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

#13 & 14 Ha jól tudom, Győrött a DK ugyanazt indítja, akit 19-ben még a szexbotrányba keveredett Borkai is legyőzött.

Számomra furcsa ez a "vesztes csapaton ne változtass!" taktika. Majd az ezt követő bunkózás.

ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

15: vegyük sorra:

- a momentumos jelölt kikapott

- itt az egyik hozzászóló (bevallottan nem is ott lakik) problémázik azon, hogy a nyertes közismert drogfogyasztó (amit nem csak büszkén hirdet, de látszik is rajta)

- ezekből te levonod a következtetést, hogy " ha nem az ellenzék győz, akkor mindenki hibás, csak az ellenzék vezetői nem"


nem tudom, hogy az eredményekből levon-e valamilyen következtetést a momentum, de ha igen, nem valószínű, hogy ez 2 nap alatt megtörténik és gondolom, nem a nyilvánosság előtt teszik, mert nem tartom valószínűleg, hogy a felelősöket a végén megégetnék a Széll téren.

ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
#17 Koromnál fogva hosszú ideje követem a választásokat, Dávid Ibolya volt az utolsó, aki a választási vereség után lemondott. Még egyszer fordult elő, hogy valaki "felajánlotta a lemondását", más nem. Még minden választási vereség után a választók voltak a hülyék, bunkók, stb. A "canberai (helyesen canberRai) buszkalauz természetesen tartalmaz némi barokkos túlzást, de nem alaptalan.
ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
#18 Kösz a javítást. #11 vagyok.
ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

18: pedig a Momentum teljes elnöksége is ezt tette egy választási kudarc után 18-ban.

(Egyébként 18-ban Vona is lemondott a vereség miatt.)

"Lemondott a Momentum teljes elnöksége, miután kudarcot vallottak a választáson. A választás előtt azt ígérték, bejutnak az Országgyűlésbe, ez azonban nem sikerült. A párt szombaton tartotta a választás utáni első küldöttgyűlését, ahol testületileg lemondott a párt teljes elnöksége."


[link]


tehát pont a Momentumra nem igaz, hogy ne vállalnának felelősséget.

ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!