Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a nagy Magyar Péter láz...

Mi ez a nagy Magyar Péter láz mostanság?

Figyelt kérdés
Már jó ideje nem követtem a politikát, de most még a csapból is ez a csávó folyik. Konkrétan nem értem, hogy mitől lett ilyen népszerű, amikor pont ugyanabból a rendszerből jött ami ellen most elvileg lázad. De egyelőre azt látom, hogy igazából semmi újat nem mondott, semmi újat nem csinált, és ugyanaz a korrupt rendszer tagja volt, és abból élt hosszú-hosszú évekig, és addig "semmilyen kivetnivalót" nem látott benne. Hogy adhatnak az emberek hitelt egy ilyen embernek, vagy ez csak ilyen pesti hóbort lenne jelenleg? Számomra egyetlenegy dolgot tett kitett egy hanfelvételt a feleségéről, meg ugyanazokat elmondja amit az eddigi politikában kb 20 éve mondanak. Mi ezen olyan nagy durranás jelenleg?

ápr. 9. 17:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Ahogy mondtad, ez csak ilyen pesti hóbort. Majd lenyugszik mindenki.
ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%
Sok a birka, aki vár egy messiást, és ha a többi birka messiást béget, ő is beáll hozzájuk.
ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes hogy a te szavaiddal élve már rég nem követed a politikát, de Magyar Péter munkásságát betéve tudod :)

Kilóg a lóláb :)

ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#3 "Már jó ideje nem követtem a politikát, de most még a csapból is ez a csávó folyik" Remélem az első mondat értelmezése érthető volt. Nem követem régóta, de az utóbbi napokban mindenhol ő jön velem szemben, és megnéztem pár interjút vele meg a tüntetést, vagy gyülekezést.
ápr. 9. 17:53
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Hogy mi ez, hát sokan várták hogy lesz valaki aki se nem Orbán se nem Gyurcsány és tessék itt van Magyar Péter az arany közepút. Hátha. 🙂
ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#5 Nekem is eszembejutott, de számomra mikor hallottam hogy valakik külföldről ezért hazautaznak, hogy résztvegyenek ezen meg olyan misztifikációkat tesznek mintha évek óta programokat tervezne, és tenne valamit akkor kicsit ledöbbentem, hogy ennyi elég lenne a magyaroknak jelenleg? :D hozzáteszem 3. útként eddig is ott volt a MH, bár tudom sokan Fidesz szatelitnak gondolják szóval megértem.
ápr. 9. 17:55
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a D?
ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7%
Az ellenzék megtalálta a potenciális saját Orbán Viktorát, s nagyon izgalomba jött ettől, hogy van egy hajszálnyi esély arra, hogy létrehozzák a NER2.0-t
ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen mindegy kicsoda micsoda, csak bukjon a fidesz.
ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többségének simán csak elege van a Fideszből is meg Gyurcsányból is, ezért örülnek, ha legalább a reménye felcsillan annak, hogy a két férgen kívül más út is lehet.
ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!