Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Debrecenben a 10 ezer fa...

Debrecenben a 10 ezer fa ültetés miért ilyen eszetlenül történik?

Figyelt kérdés
Ugye megy most a választások előtt ez a 10 ezer fa ültetés fideszes propaganda akció Debrecenben, amely során 10 ezer fát ültet el a városban a fideszes önkormányzat. De olyan eszetlenül ültetik el szerencsétlen fákat, hogy rossz nézni. Sokszor túl közel ültetik egymáshoz őket, hogy nem marad életterük, vagy épülethez közel, leárnyékolva, vagy kerékpárúthoz, úttesthez közel ültetik őket, más helyen ahol meg lenne hely ott meg túl nagy helyet hagynak köztük. Miért nem ésszel ültetik ezeket a fákat, hogy meg is maradjanak és ne tegyenek kárt az épületekben utakban a későbbiekben?

ápr. 10. 12:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
#9 Az nincs tök rendben, hogy azt se tudod milyen fákról van szó és hiába hívtuk fel a figyelmet arra, hogy más-más igénye van a különböző fáknak meg se próbálsz utána nézni, hátha tényleg csak te nem értesz hozzá.
ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%
Én is teljesen ledöbbentem azon amit a környékünkön csináltak. Pl. ott van 3 egyforma fa szép szimmetrikusan egyenlő távol egymástól az egyik lakó háza előtt általa ültetve. Erre ők beb..sznak arra a területre teljesen random elhelyezéssel egyet az övékből. Hát én kihúztam volna a lakó helyébe az biztos.
ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
11# Van olyan fafajta amely igényli azt, hogy egymás mellé 50 centire ültessék, amely igényli azt, hogy panel ház tövébe az árnyékba ültessék, amely igényli azt, hogy járda, út, kerékpárút mellé ültessék szorosan? Légyszíves linkeld be nekem, hogy mely fafajták igénylik ezeket!
ápr. 10. 20:23
 14/15 anonim ***** válasza:
28%
#13 Tuti biztos vagyok abban, hogy az az 50 centi a valóságban 2 méter legalább és az az árnyék annyit tesz, hogy délután nem égeti a nap. A kérdésedből süt az, hogy túlzol és csak balhézni akarsz.
ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14# oké, akkor biztos kitaláltam az 50 centit, azt hiszel amit akarsz, de csak szólok, hogy 2 méter távolság se elég két fa, vagy egy fa és egy épület között. Az is igazi észkombájn magyarázat, hogy egy fát ne égessen a nap, mert nyilván a fának nem tesz jót a napsütés. :D A válaszaidból süt az, hogy egy félnótás fideszbirka vagy aki a gazdáit próbálja kimosdatni.
ápr. 10. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!