Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » TISZA párt vagy pedofidesz?

TISZA párt vagy pedofidesz?

Figyelt kérdés

ápr. 11. 18:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
7 te nagyon elvakult vagy. Kit érdekel hogy mondtak-e valamit már? ha már valaki mondta hogy Orbán egy világi korrupt gazember, amit csak a fidesz birkák nem látnak, akkor arra válasz hogy "dehát semmi újat nem mondtál"??? Nézz már magadba
ápr. 11. 22:09
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
DK !!!
ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

"Kit érdekel hogy mondtak-e valamit már?"


Ja bocs, akkor te vagy a célközönség, végülis igaz.

Teljesen igazuk van, hogy így és ezt csinálják.

Én kérek elnézést. (És amúgy nem igazán az a lényeg, hogy valaki mit mond, hanem hogy mit csinál - bárt kezdetben jót tesz, ha van valami elképzelése, programja, víziója, és nem csak szappanoperát szolgáltat). De mindegy, úgy tűnik az utóbbi tényleg teljesen elegendő - és még én vagyok az elvakult. Azért ez nem semmi.

ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
"És amúgy nem igazán az a lényeg, hogy valaki mit mond, hanem hogy mit csinál" azert nyald orbi seggét, ő mindig mást csinal mint amit mond
ápr. 11. 23:35
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
14. Komolyan, ez jött le? :D Te tényleg 2bites vagy, igazi funkcionális analfabéta. Most már valóban értek mindent, még jobban, mint eddig. Elképesztő, hogy most az ilyenek miatt fog még lejjebb süllyedni az ország, mint ahová eddig taszították.
ápr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Fidesz cseléd, miért nem az m1-et nézed? az való neked
ápr. 12. 00:26
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
16. Képtelen vagy olvasni, ugye? Vagy csak ragaszkodsz hozzá, hogy tovább égesd magad? Hát tessék, ha jól esik.
ápr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!