Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenlegi Fidesz szavazóknak...

A jelenlegi Fidesz szavazóknak feltűnik, hogy Magyar Péter nagy vonalakban azt képviseli, amit a Fidesz 2010 előtt?

Figyelt kérdés
ápr. 12. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek többsége már rég elfelejtette, hogy a Fidesz mit képviselt 2010 előtt. Tisztelet a kivételnek.
ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Üres ígérgetést? Vagy mire gondolsz? Mert kb. Magyar Péter semmit se képvisel eddig.


Ezzel a fáradtsággal minden ellenzéki párt azt képviseli amit anno a Fidesz, megígérnek fűt-fát ha megválasztják őket, aztán majd csak lesz valami ha ez megtörténik.


Amúgy a jelenlegi Magyar Péter fanoknak feltűni, hogy ők 2010-ben se a Fideszre szavaztak? Akkor most miért akarják a Fideszt leváltani a régi Fideszre?

ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én pl. akkor a Fideszre szavaztam. Épp ezért kérdem.
ápr. 12. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

#2: "Amúgy a jelenlegi Magyar Péter fanoknak feltűni, hogy ők 2010-ben se a Fideszre szavaztak?"

Én 2010-ben, illetve már előtte is a Fideszre szavaztam. Sokan vagyunk ezzel így.

2010-ben kaptak egy valódi kétharmados bizalmat, amivel sajnos visszaéltek. Pedig összehozhattak volna valami igazán jót.

ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4 Mikor szavaztál utoljára a Fideszre?

2024 előtt melyik pártok voltak szimpik akikre le is szavaztál?


2010-ben sok "Gyurcsány takarodj" szavazatot kapott a Fidesz, de őket én nem feltétlen nevezném Fideszesnek. Még azt is elhiszem, hogy te viszont nem ez a kategória vagy de azért azt nehezemre esik elhinni, hogy ilyen emberből olyan sok lenne. Mert azért az a 2,5-3 millió Fidesz szavazó nem lehet mind olyan aki régen ős MSZP-s, SZDSZ-es vagy épp politika iránt nem érdeklődő volt.

ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

Pontosabban:

Orbán a régi Gyurcsány 2.0

Magyar Péter a régi Orbán 2.0

ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!