Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jót tenne az ingatlan piacnak...

Jót tenne az ingatlan piacnak az extra nagy ingatlanadó bevezetése?

Figyelt kérdés
azok számára akiknek egynél több ingatlana van persze...

ápr. 13. 08:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#5 Lőrincbarát után szabadon kérdezném, ezt mibű számolta ki?

Én 2 kisházat is vettem az elmúlt években, és a Viktátor csak lovat adott hozzá, azt is részletekben...( aki nem érti a virágnyelvet ,lófact...)

Mindkettő falusi, teljes felújítást igényel, és kerültek együtt annyiba mint mondjuk egy mondeo.

Ja igen és csak a szerencsések? Nem az aki keményen dolgozik? Kiscsillag! Heti 70-80-90 órát dolgozok távol a családomtól, amikor otthon vagyok, pedig napi 10-12-őt az épületek felújításán... Gyere kéred a szerencsémet? Ma ugyan vasárnap van, de én mégis 3:30 óta dolgozok :D

ápr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11 mégis van időd gyakori kérdésekre feljönni kamuzni
ápr. 14. 07:57
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 kamionsofőr vagyok, így vannak kötelező szüneteim.;)
ápr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, arra nem gondoltál, hogy ezt valakinek meg kell fizetnie? Gondolod, hogy ezt nem terhelik rá a bérlőkre? Garantálom neked, hogy ha ezt bevezetnék, a bérleti díjak másfélszeresére emelkednének, mert a tulajdonosok 99%-ban továbbterhelnék. Ha emelkedik a rezsi, vagy a közös költség, azt is továbbterhelik, ezt mért ne tennék. Ha nem tennék, nem érné meg kiadni. Szóval ez nagyon rossz ötlet lenne, mert csak azok szívnának, akik amúgy is a legrosszabb helyzetben vannak és bérelniük kell a lakásukat.
ápr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A szocializmusban volt olyan, hogy mindenkinek csak egy lakása és egy nyaralója lehetett maxium. A fidesz elég sok mindent ebbe az irányba terel manapság, amit a birka nép szó nélkül tűr. Ezt is eltűrnék és továbbra is szavaznának rájuk, annak ellenére, hogy lényegében ezzel elkoboznák az emberek ingatlanjait, még ha nem is egyben, de apó részletekben adó formájában. Azt, amit az adózott jövedelmükből vettek.
ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
5-ös: Az mit takar nálad,hogy a csak a szerencsések tudtak az utóbbi időben ingatlanhoz jutni ? Milyen szerencse kellett hozzá ?
ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem az a durva hogy bárkinek is eszébe jut itthon az ingatlanadó ötlete, hanem hogy számos országban bevezették (nem feltétlenül újkeletűen) és már brutális méreteket öltött. Egyik ismerősöm havi 90.000 ft -nak megfelelő összeget fizet azért hogy a saját házában lakik.
ápr. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!