Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Magyar Péter is...

Szerintetek Magyar Péter is elindul a főpolgármester-választáson?

Figyelt kérdés

Párom eléggé összeesküvés hívő. Szerinte a Fidesz a hivatalos mérések alapján elindítja Magyar Pétert is, hogy aztán az ellenzék majd Karácsony, Vitézy, MP között választhasson.


Szandika meg szépen behúzza a választást. Szerintetek?


Vagy ez túlságosan elvetemült ötlet?



ápr. 13. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Ez a lány Budapesten nem lesz tényező. A Fidesz részéről ez egy óriási baklövés volt. Én Kocsis Mátéra tippeltem volna.

Egyébként meg Vitézyt sokan nem tekintik veszélyes ellenfélnek, de rengetegen szimpatizálnak vele, szerintem neki van esélye.

ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mármint hogy fideszesek inkább Vitezyr szavaznanak mint Szandikara?
ápr. 13. 20:51
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Magyar a Tisza-párt listavezetője, nehezen fog elindulni a főpolgármester-választáson is.
ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

#2

Azt nem tudom, de a Karácsonytól elpártolók mind Vitézyvel szimpatizálnak. Ha a Fidesz azt akarja, hogy le legyen váltva Karácsony, akkor vissza kell léptetni Szandit, hogy a fideszes voksok is Vitézyre menjenek.

ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Elmondta már egy párszor. Összetett mondatokat kellene megtanulni értelmezni, és figyelni arra, amit mond.
ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5) mit mindott pontosan? Csak az remlik, hogy egyukuket sem tamogatja.
ápr. 13. 21:04
 7/14 A kérdező kommentje:
5) ezen en is gondolkodtam, de akkor nem lett volna egyszerubb ot inditani? Vagy senkit?
ápr. 13. 21:04
 8/14 A kérdező kommentje:
Masik meg: igazabol a fidesznek lehet nem is olyan rossz, ha Karacsony van. Mert akkor minden sz*rt ra kenhetnek, a varost nem nekik kell rendbe tenniuk
ápr. 13. 21:05
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Remélem nem: nincs ő még sok dologra felkészülve.
ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem, ő az európai parlamentbe szeretne kijuti.
ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!