Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vitézy és Ungár Péter miért...

Vitézy és Ungár Péter miért arra játszanak, hogy Bidapest a fidesz kezébe kerüljön?

Figyelt kérdés
Tudják mekkora a tét, erre indítanak egy levitézlett "független" jelöltet, hogy megossza az ellenzéki szavazókat. Szerintetek is az van az egész mögött, hogy végül Szandika nyerjen a biztos fideszes táborral?

ápr. 14. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Mivel a Fidesz jelöltjével szemben indították a Karácsony II. idiótát?!
ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Nekem mindegy, ki nyer, csak Karácsony tűnjön már el végre.
ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2) remelhetoleg nem tunik el apu, meg marad itt 5 evet!
ápr. 14. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Most akkor döntsük el végül is,hogy fideszes e? Vagy pedig megosztja az ellenzéki szavazókat?


Mert ha fideszes,akkor pont hogy a fideszes szavazókat fogja megosztani és Karácsony simán nyer. Szentkirályinak nincs sok esélye, de így,h Vitézy is elindult,végképp semmi esélye,mert akkor pont tőle fog elvenni szavazókat ezen logika alapján.

ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vitezy mindket oldaltol elvesz szavazokat. De kivancsi lennek, hogy kitol mennyit. Lehet az ellenzekiek hajlandobbak lennenek ra szavazni
ápr. 14. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Szentkirályi sztem komolytalan, Budapesten amúgy sincs sok esélye a fidesznek,mert sokkal kevesebb szavazójuk van.

Vitézyt max egy esetben lehetne azzal vádolni,hogy a fidesz embere, ha Szentkirályi visszalépne az ő javára vagy fordítva,de amíg 3an indulnak,sztem a fidesznek inkább csökkenti az esélyeit ,h Vitézy a színen van.

ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudvalevőleg rettenetes gazdasági helyzetnek nézünk elébe, nem biztos, hogy annyira érdeke lenne a Fidesznek agyonnyernie magát. Ha van egy csomó ellenzéki önkormányzat, oda könnyebben mondhatja, mért nem ad pénzt, mintha a saját hívei, szavazói tartanák a markuk mindenhol azért a kevésért. Illetve ha van némi ellenzék is néhol, akkor máris rájuk lehet hazudni egy csomó problémát majd, amit nem kell magukra vállalni. Ha Budapest ellenzéki, az még jó is, mert lehet vidéken Budapestet mocskolni, és többet hoz ez nekik, mint amennyitől Pesten elesnek. Amúgy meg a főpolgármesterség lassan már csak egy díszlet, ha akarják, eladják alóla utcástul a széket az első arabnak, ozt jónapot. Azt hiszem, nem túloztam sokat.

Ami a nagypolitikát illeti, én úgy szoktam mondani, hogy vannak a Fideszen belüli fideszesek, és vannak a Fideszen kívüli fideszesek, akik kihulltak az alomból az ellenzékbe (értem ide az összes mindenkit, akinek 14 éve a legfőbb problémája, hogy hogy lehetne az ellenzéki térfélről a baloldal utolsó maradványait is eltakarítani, hogy mindkét oldal jobboldal legyen). Aztán ott van az ellenzékben a Fidesz-alom baloldali tagozata. Nem vonom kétségbe őket, mint emberek, meg amiket gondolnak, de hát amíg azon vergődnek, hogy a többi baloldali és/vagy zöld büdös nekik, mert más alomból való, addig nem lesznek hasznára a Fidesszel ellentétes világnak, anyucika meg dörzsölheti a tenyerét. Aztán futtat még a Fidesz kétszáz féle kamupártot, biztos, ami biztos alapon. Azt nem állítom, hogy a Mi Hazánkat is a Fidesz futtatná, de attól még hasonló irányba futnak.

És akkor leszakad az ember pofája, hogy egy ilyen totális Fidesz közegben bárkinek is az a legfőbb problémája, hogy az a marék 85+ éves MSZP szavazó még létezni merészel. Akik gyakorlatilag felépítették az első csővezetéktől az utolsó tanteremig az egészét annak, amit kézzel foghatóan Magyarországnak nevezünk, és amit azóta csak szétlopni tudtak. Összehoztak harminc év alatt egy olyan Magyarországot, ami német segítség nélkül egy vécékefét nem tudna összerakni, de nyuggerezni és kommunistázni azt teli pofával tudnak... Meg a baloldalt mocskolni. "Középről" Aha...

ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!