Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van annyi fideszes...

Miért van annyi fideszes troll itt a GYK-en a Magyar politika-ban?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy erős az agymosás, hogy az írott és elektronikus média egy jelentős hányadát mára a Fidesz birtokolja... de talán ennyire szolgai módon mégsem kéne felbüfögni a kormánypropagandát. Legalábbis nem ennyire átlátszó módon, mindenféle önálló gondolatok nélkül.

ápr. 14. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Féltik a közmunkát, ahol bruttó 100 ezer forintot keresnek.
ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Én elég sok fideszes trollt látok a facebookon meg más közösségi oldalakon ,de itt pont nem látok olyan sokat, mint máshol, akik itt ilyen fideszes narratívát böfögnek fel,azok max 20-30%-os értékelést kapnak a válaszaikra. Szóval annyira nem lehetnek sokan.
ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerinted a 3 millió Fidesz szavazóból egy sem fogja megtalálni a gyiket, vagy mi? Még mindig a legnépszerűbb párt, akár tetszik akár nem.
ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 jpeacefuler ***** válasza:
12%
Én pont a fordítottját akartam kérdezni. 😄
ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Én Fideszes voltam, de amióta megismerhettem Magyar Pétert már nem vagyok Fideszes. Sőt, nem esik nehezemre kisbetűvel leírni sem. Nézzétek! : fidesz.

Sőt, amióta hallgattam Magyar Pétert már az Orbán Viktor t is le merem Vittyázni. Sőt, kisbetűvel is le merem írni, nézzétek: vittya.

Igen, már nem vagyok fideszes. Magyar Péter szavai felébresztettek.


Most már mindent tisztán látok. Ő a politikai messiás, akiről mindvégig prófétált a Donát Anna is. Boldogok, akik nem látnak, de mégis hisznek.

ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Még egyet sem láttam itt. Miről beszélsz?
ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 jpeacefuler ***** válasza:
100%
#5 Dehogy voltál te fideszes😄 Ugyan-ugyan...
ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan sok, csak aktivak a ruszkik
ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 tök jól hazudsz, nyalonc
ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál hogy, kormány fent tart pár emberkét hogy, komment mezöket uralják?Vagy zavart keltsenek?
ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!