Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hegyvidéken nyert a kutyapárt...

Hegyvidéken nyert a kutyapárt jelöltje, ez komoly?

Figyelt kérdés

Szerintetek tud annyi támogatottságot szerezni, hogy megnyerje a választást a XII.kerületben?


Milyen lenne közte és Karácsony Gergely között az együttműködés?



ápr. 14. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

Remélem semmien, mert Vitézy lesz a főpolgármester vele pedig nagyon is lesz közreműködés.


Kari Geri inkább készüljön a 2026-os totális bukására. Úgyis indulni fog megint. Most legalább nem hagyja magára a várost..

ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vitezyre ertelmes ember nem szavaz. Budapest koszoni szépen, de nem kér a fideszes jelöltekből.
ápr. 15. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Én akkor nem vagyok értelmes. Köszi az infót, jó tudni ezt.
ápr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

#2!


Az értelmes ember ott kezdődik, hogy önkormányzati választásoknál nem a pártok alapján választ.

Aztán ott folytatódik, hogy nem nyeli be tövig egy propagandát sem, tehát nem mond olyan hülyeségeket, hogy Vitézy fideszes.

És az értelmes ember azt is látja, hogy Karácsony magasról sz@rt a városra 5 éven át, de eleve nem egy vezető alkat.

ápr. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4) én ezt nem így gondolom, de elfogadom a velemenyed. Szerintem eleg nehez parpolitika nelkul politizalni. Es Karacsony a baloldalon a legjobb vezeto.
ápr. 15. 00:57
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

#5!


Tarlós azért volt sikeres Óbudán és Budapest élén is, mert nem pártpolitizált. (Amikor az SZDSZ-ről kiderül, hogy nem antikommunista, hanem szimplán kommunista, akkor Tarlós kilépett onnen és sosem lépett be más pártba.

Neki sikerült.

ápr. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!