Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony miért élvezkedik...

Karácsony miért élvezkedik abban az MVM DOME-ban, aminek az elkészítése ellen uszított?

Figyelt kérdés

Stadion stop, nem kell ide több, mocskos O1G építi a stadionokat stb…


Aztán az ország legnagyobb fedett stadionjában élvezkedik Beton.Hofi koncerten.


Az ajvékolás megy, ne épüljön semmi, sehova, aztán:

- Magyar zene háza

- Új Puskás

- MVM Dome


Ellenzékiek legnépszerűbb helyszínei.



ápr. 15. 09:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
10, sajnos utazó gyógypedagógusként nem megoldás a tömegközlekedés vidéken :( Úgyhogy kénytelen voltam tankolni.
ápr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

#11

Kénytelen voltán. Ezen van a hangsúly. Karácsony kénytelen volt pont erre a koncertre menjen ugyanígy, mint te?

ápr. 15. 09:54
 13/22 anonim ***** válasza:
52%

11#


Akkor miért nem a 100-asat tankoltad?Az piaci áron volt.

ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%
9) én elleneztem anno a budapesti olimpiat. Azert bekapcsolhatom a tv-t hogy megnezzek egy kozvetitest parizsbol, ha a magyarok jatszanak?
ápr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 hypno ***** válasza:
66%
Ez a hozzállás tipikus orbánista sunyiság.
ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, itt bizonyos embereknek tenyleg ennyire nincs semmi sutnivaloja? Komolyan, ez az aluliskolazott Fidesz szinvonal. Akkor ezentul ne hasznalja a kozukat, mert ő egy autómentesebb Budapest szeretne?


Am nem tudom feltunt-e, de nem Karacsony az, aki magangepekkel repked mindenhova, mint Szijjarto. Gyakran van, hogy vonattal kozelekdik. Persze, kampanyfogas, nyilvan. De a Fidesz ezt is leszarja. Csak hadd kolthessek a magyarok penzet.

ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Közutakat
ápr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
67%

"Stadion stop"

Nem a stadionok építését ellenezte, hanem az egészségügy fejlesztéséhez kötötte. Ez benne is volt a programjában. Sikerült is ezáltal plusz 50 milliárdos forrást kialkudnia a kormánytól.

ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
33%

"Am nem tudom feltunt-e, de nem Karacsony az, aki magangepekkel repked mindenhova, mint Szijjarto. "


Na, ez meg tipik aluliskolázott baloldali színvonal.


Polgármestert hasonlítasz egy külügyminiszterhez.

Nagyon nem ugyanaz a munkakör, nem ugyanaz a felelősségi szint.


Naná,hogy repülővel megy külföldre.



De, a legtöbb ember repülővel megy külföldre és nem vonaton zötykölődik 10 átszállással 3 napon keresztül ,hogy elérjen egy 1200 km-re levő célt.

ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
55%
19, Szijjártó magánprogramra is repked...
ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!