Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ilyen Fideszeseken sírni...

Az ilyen Fideszeseken sírni vagy röhögni lehet?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni.

[link]



ápr. 16. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Én egyszerre nevetek meg sírok rajtuk
ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Krumpliszavazók, 14 éve miattuk és a birkák miatt van romokban az ország.
ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Én egyszerre sírok meg nevetek azon, hogy valaki ma egy két évvel ezelőtti disznóvágással foglalkozik.
ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Xd
ápr. 16. 18:05
 5/10 HakapiszikMatyi ***** válasza:

A "Kutyapárt" meg sört osztott az Őrsön, az aluljáróban... El is fogadtam, de ettől még nem szavaztam rájuk.

Aki emiatt szavaz valakire, az saját magát minősíti. :( Én inkább sírnék az ilyen embereken.

ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Igazából ezen sírni kellene, hogy még mindig vannak olyan tanulatlan naiv emberek akiket megvesznek pár darab zsemlével. Vagy a tipikus "há' nem arra köllött szavazni?". Azt csodálom az ilyen emberek egyáltalán életben bírnak maradni.
ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
Mikor osztott a dollárbaloldal valami ehetőt a népnek? Csak villanyáremelés, adóemelés és gázáremelés volt. Na ezen lehetne rühügni !
ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 HakapiszikMatyi ***** válasza:
92%

"ma 18:40"

Ők is osztottak konzervet, étkezési utalványt, krumplit, hagymát, meg itt nálunk narancsot is egyszer...egykutya mindkettő. :(

A Mi Hazánk Mozgalom Kitűzőket osztott csak... Sírni kell azon, hogy valaki egy zsák krumpliért, vagy 500-1000 forintos utalványért adja le a szavazatát! A Világon NINCS ilyen, csak nálunk. :(

ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%

Csak nehogy neked is át kelljen élned a liberálkommunisták megszorító, fasiszta, rasszista, szemkilövető, putyinista “demokráciáját”.


Átéltük, te szegény te, kis híján belepusztult az ország.

ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 HakapiszikMatyi ***** válasza:
91%

"ma 18:56"

55 éves vagyok...átéltem.

És "Zsebnáci", ahogy itt neveznek.Vidéki "1 bites" vagyok, aki 2006-ban szinte minden szabadidejében saját költségen felment Budapestre, mert változást akart... De NEM ezt akartam! Hanem szebb jövőt...

ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!