Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Peti pontosan hol...

Jakab Peti pontosan hol bukott el?

Figyelt kérdés
Tudom nem aktuális de mostanába sokat gondolkodok ilyeneken és mivel akkor nem nagyon követtem a dolgokat így nem tudom. Én úgy gondolnám azért,mert összeállt Gyurcsánnyal Jobbikosként. Egyébként senkit nem láttam még úgy harcolni a parlamentben meg szerintem mással nem volt baj. Tehát így volt?

ápr. 16. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

A választás végén nem beállt mzp mögé, hanem nyíltan hátbaszúrta.

Így meg hiába a kiemelkedő szónoki képessége, azóta ő emberileg megsemmisült és politikailag is hulla lett.

Elszúrta nagyon, pedig én is bírtam.

ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem volt hiteles. Bort ivott és vizet prédikált számtalan esetben.
ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
*22es választások végén.
ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Sok dolog. Megtámadta a munkás markolós dolgozót. öKörségeket hadovált. De nem volt hiteles a parízerrel sem. Ember 4 millát keresett akkor, miért kell a melóst hülyére venni?
ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

Vannak hiányosságai. Akkor követte el a hibát, amikor a fidesz csőbehúzta a gyermekvédelmi törvénnyel, amely összemosta a homoszexuálisokat a pedofilokkal. Egy 22-es csapdába került (hála Istennek ez visszaütött a fideszre: kegyelmi botrány) ha nem szavazza meg rásűtik a pedotámogató titulust.

Tehát együtt szavazott a fidesszel,mihasznánkkal.

ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

"senkit nem láttam még úgy harcolni a parlamentben meg szerintem mással nem volt baj."


Dehogynem, éppen ez az: Jakab Péter összekeverte az like-bajnokságot a választási sikerrel. Hónapokig vele volt tele a sajtó, hogy mikor hogyan olvasta rá a tutit Orbánékra. Aztán amikor eljött az előválasztás, olyan hóttutolsó lett, mint a huzat. Az ilyen beugatós ripacskodás népszerű, de szavazatot nem hoz.


Szerintem egyszerűen az van, hogy van egy plafon, ami fölé az ilyen pártok nem tudnak menni. Egy radikális jobboldali pártra még a legkiábrándultabb Magyarországon sem kíváncsi 15%-nál több ember, egy konszolidálódott radikális pártra meg még az a 15% sem lesz kíváncsi.


A Jobbik korábbi sikere szerintem megtévesztő: nem a jó politizálásuk, hanem az emberek elégedetlensége juttatta őket oda. Ezeknek az elvárásoknak esélyük sem volt megfelelni.

ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6Ripacskodás,hogy nem melegedni volt a parlamentben?
ápr. 16. 21:45
 8/15 anonim ***** válasza:
29%

Nem ripacs, mert nagyon jól ráérezve pontosan azt foglalja szavakba amit minden magyar ember gondol.

Viszont az emberi jellembeli gyengeségére az összefogás elárulásâra ez nem felmentés.

Szóval tehet ő már akármit, neki vége van.

Pedig elég sokan látták benne a következő miniszternököt.

ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Nevetséges performanszok voltak, ez nem volt méltó egy komoly politikushoz. Az emberek olyan politikusokat várnak , akik egy "boldog karácsonyt "szöveggel lealáznak, nem rikácsolást meg krumplilóbáló kofatempót. Ilyen hátonpörgő Varjúkat meg ajtórólpattant menyecskéket is kiröhögték csak :D
ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
Vona, Jakab hatalmas lehetőségek mellett ment el!Mindkettő lehetett volna nagyon hasznos, országépítő megváltó, csak volt, amikor rossz döntéseket hoztak. Vonát már nem, de Jakabot nagyon szívesen látnám még a parlamentben!
ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!