Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak június 9-én?

Kire szavazzak június 9-én?

Figyelt kérdés

Na már most én budapesti, rózsadombi elit, meleg srac vagyok. Nem szeretem a kormányt, de a DK-t sem. A polgink Örsi Gergely nagyon jófej, rá mindenképpen szavazok, mint polgármester.


Főpolgarmester: Karácsony Gergely, egyértelműen.


Amiben bizonytakan vagyok az az EP. Én régebben a Momentumot tamogattam, de igazándiból mar nem sok midnent csinálnak. De szeretném, hogy bekerüljenek az EP-be.


Ott van Magyar Péter is. Akkor most Magyar Péterre vagy a Momentumra szavazzak? Úgy vagyok, hogy a Fideszt nem most kell legyőzni. Emiatt lehet jobb lenne, ha csak 2 év múlva szavaznék rá.


Szerintetek?? (30/F/Uni)



ápr. 17. 15:50
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%

#20!


A Fideszben az értintettek lemondtak.

Nehéz azt mondani, hogy a polgi nem felelős, miközben a nevelőanyja az önkormányzat humánpolitikáért felelt. Ezért nem vizsgálták ki sosem a padofilt, hanem csak áttették egy másik oviba.

Orosz Anna csak kussolt! Máskor be sem áll a szájuk, de amikor érintettek... Várjunk csak! Szerinted miért kussolt? Na ugye!

ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
52%

Az országban a fidesz bàrmit megtehet. Ha tènyleg volt óbudai pedoügy akkor zàrják sittre a tetteseket, mindenki kapja meg a mèltò bûntetèst.

De sajna a fidesz csak hergel mindennel, semmit nem old meg ès minden következmènyek nélkül megy tovább.


Az ilyen óbudai pedo ügyeket is csak hergelèsre használja, illetve h szorult helyzetben elõvegye amit már koràbban is biztos tudott.


Kedves fideszesek mièrt nem volt elszàmoltatás? Miért van, hogy nálunk egy teljhatalmú kormány senkit nem csukott le az elõzõ kormànybòl? 4es metro is jó pèlda erre... elloptak 100milliárdot de a fidesz csak hergelèsre használta az ügyet, senkit nem csukott le, semmit nem szerzett vissza a lopott pènzbõl. Az èrintetteket pedig nyilván zsarolja.

ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
47%
Elit meleg srác 🤡😂😂😂
ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
#23 szóval mièrt nem volt elszámoltatàs? Mièrt nincs senki börtönben aki 2010 elõtt szètlopta az orszàgot?
ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
34%

#22!


1. Nem az óbudai, hanem újbudai önkormányzat dolgozója volt pedofil. (Persze lehet, hogy Óbudán is akad, de arról nem tudun.)


2. Csak a DK narratíva szerint van diktatúra, a valóságban nincs.


3. Jelenleg elmegyógyban a pedo. De még így is büntethető. Nyilván az ügyvédeken fog múlni.


4. Jól látni, hogy "véleményed" az van, de fogalmad sincs az egészről. Az írod, hogy a fidesz csak hergelésre használja, miközben ez egy valós eset. A kegylemi ügy nem hergelés volt? Nem is pedofil emberről szólt, hanem csak az ügy egyik érintettjéről. Aki már háziőrizetben volt. A pedofil nem kapott kegyelmet! Mégis egy azóta is a hazug pedofideszezés. Ez hergelés.


5. Nincs teljhatalmú kormány. Ebben is tájákozatlan vagy. Ez kb. olyan, mint amikor Szíjjártónak az amcsi nővel az interjúja.

https://www.youtube.com/watch?v=DuCx7ZyUnfY


6. A 4-es metroval az volt a legnagyobb baj, hogy a ruszkik megcsináltál volna ingyen (az államadósság fejében), vagyis pénzmozgás nélkül. De Demszky elvtársnak ez nem volt jó, mert abból nem lehetett lopni.

Nem a Fidesz vizsgálata volt, hanem az Európai Csalás Elleni Hivatalé (OLAF).

ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Balog püspök miért püspök még?!

A reformátusok hogy tűrik meg ezt az orbanista idiótát?

ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
53%

#25 mondj 3 exkormánytagot vagy magas rangú politikust aki lesitteltek 2010 után! Lengyelorszàgban Tusk több magasrangú politikust is besittelt pl belügyminisztert ès annak helyettesèt. Érdekes nálunk valahogy erre nem került sor a fideszes vègtelem hatalom során.


Ès ott a rengeteg origos/mandineres/bennfentes cikk arról, hogy Cseh Kati apjának cège holográfia fejlesztèsre mennyi eus pènzt lopott. Évek óta ezzel van tele a fideszmèdia de senkit nem csuktak le...



Az, hogy szelektív igazsàgszolgàltatàs van szintén a teljhatalmù vezetõink hibája. Aki bűnös az kapja meg a bűntetésèt Kalota is...

ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
52%
27: Cseh családjával kapcsolatban azért nem lett semmi, mert valójában nem volt ügy.
ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

10 hozzászóló, Ha a " DK - ból átállnának hozzá később", akkor azoknak reszeltek.

Nem tudom kik voltak. Megfenyegette, ellehetetleníti őket.

Mert kiléptek.

18 hozzászóló, egyetértek amit írtál.

ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
33%
10: szerintem ha Momentum és Magyar között gondolkozol, akkor inkább a Momentumot válaszd. Már csak azért is, mert sokkal jobb az EU-politikája - Magyar gyarkolatilag azt akarja az EU-ban, mint a fidesz.
ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!