Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó politikai húzás volt...

Jó politikai húzás volt Magyar Pétertől, hogy ilyen jelölteket tudott összeállítani, hogy köztük van a millió nézettségű híres tiktok sztárorvos is, a megafonnak nehéz lesz találni róluk valami rosszat?

Figyelt kérdés
Engem megleptek ezek a személyek oké hogy szinte majdnem mindenki ismeretlen arc, de az összes politikus először ismeretlen volt, valóban nagyon intelligens szakmájukban kiválóak, csak sugárzik az intelligencia belőlük, szerintem ezzel ütni fog Magyar főleg Kulja Andrással
ápr. 17. 18:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#19 Na akkor mar ki is derult, hogy abszolut irrelevans a velemenyed. Nem hogy mernoki oktatasban, munkaban nem vettel reszt, nem is tudod "kit kell nezni" hogy lass olyat. 🤭
ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

pont annyira tudom mint te. Monitorbetyár

szerinted a gyurcsányozással majd elérnek bármi eredményt az EP-ben hát grat...

ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ezt is csak te mondod. Senki se beszelt itt Gyurcsanyrol.
ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
De. az összes fideszes újabban az utóbbi napokban
ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Megint hulyeseget beszelsz meg ertetlenkedsz. Engedd mar el, mert mar nekem ciki.
ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Én beszélek hülyeséget te meg nem.... Jó akkor csak 1 fideszes:


https://www.youtube.com/watch?v=btAekp9obUI&ab_channel=H%C3%..

ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Miert erolkodsz? Reg kivitted innen a temat, ha esetleg kerdesre van szukseged, irj ki egyet.
ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nocsak talán nem beszél gyurcsányról a videóban??? hiszen te olyan okos mérnökorvosvagy.... mondd már meg
ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Ismet kerdezem, miert erolkodsz? Ezen kerdes ala te hoztad fel a gyurcsanyozast, nem kell olyan videokat linkelgetni a youtuberol amibol ezrevel van fent.

Boki a csorod meg valami?

ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Tehát akkor beszélnek gyurcsányról vagy beszélnek gyurcsányról? :D
ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!