Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter lufija kezd...

Magyar Péter lufija kezd leengedni, már Facebook posztjai is egyre kevesebb lájkot kapnak?

Figyelt kérdés
Pedig még 2 hónap se telt el, hogyan húzza ki 2026-ig?
ápr. 17. 18:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Gulyás Gergely szerint egyszer már kipukkadt, akkor hogy kezdene már most leengedni? Ha viszont így van, akkor miért is beszélünk amúgy folyton róla?
ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
azert kapott most fel ora 10k lajkot te kis ner vérszívó
ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Az ugye világos, hogy nem a like-ok emelnek valakit hatalomba, hanem a rá adott szavazatok?

Én soha egy like-ot se nyomtam rá, mert a FB-ot ritkán használom. A tüntetéseit se néztem meg, csak a róluk készült összefoglalókat olvastam el (na nem az origón...). Ettől függetlenül esélyes, hogy rájuk fogok szavazni most, és ami fontosabb: 2026-ban az ogy. választásokon is.

ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#1


Az a lufi valóban kipukkadt mert a hangfelvétel amit ő felhypeolt atombomba méretűre az egy petárdára sikerült.


Itt most maga a Magyar Péter jelenségről beszélünk.

ápr. 17. 18:59
 5/18 A kérdező kommentje:

#2


Tegnapi posztján 20 ezer like van, korábban pár óra alatt 30+ ezer volt.


Egyre jobban semmitmondóak a posztjai, az emberek várnák a nagy leleplezéseket de innetől vége ennek és egyre jobban ráunnak majd.


Egyébként jó lenne ha akarroa ner vérszívó lehetnék mint Petike, mivel én sajnos 1 forintot nem kaptam míg ő az eddigi karriere során több 100 milliót vett fel csak azért mert a ner része volt. Jó neki.

ápr. 17. 19:01
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Bohár menj pihenni inkább
ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha abból a 100millióból eltakarítja a nert akkor megérte
ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%

Remélem.


Valahol a társadalom mentális állapotát jelzi, hogy egy gerinctelen, egészen eddig a NER-en élősködő emberben a megváltót látják ennyien.

ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó te kiben látod, Schifferben?
ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#9: ő még rosszabb.


Ellenben vannak olyanok, akik még ha nem is karizmatikusak, legalább elveik vannak.Ez pedig rohadt sokat fog számítani, ha egyszer valamilyen változás következik be.

De nem is nekem kell magyarázkodnom. 14 éve épül a rendszer arra, hogy "ők sokkal rosszabbak", és már k*vára unom.

ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!