Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz szerint a nyugat...

Ha a Fidesz szerint a nyugat rossz, a kelet meg jó, akkor mi az oka, hogy a magyar fiatalok mind Londonba, Berlinbe, Bécsbe, USA-ba stb. mennek ki dolgozni és lakni, és nem Moszkvába, Pekingbe, Isztambulba vagy Bakuba?

Figyelt kérdés

Érdekes mód a Fidesz szerint minden ami Nyugat az "rósz", hanyatló, korrupt (LOL), élhetetlen, összeomlik stb. Eközben persze az orosz meg kínai kelet az über frankó, minden király, nyilván.

Ehhez képest a millió fiatal aki kivándorolt innét akár ideiglenesen, akár végleg, az gyakorlatilag kivétel nélkül nyugatra ment: Bécsbe, Londonba, Hollandiába, Németországba, az USA-ba. Arról nem nagyon hallok, hogy Moszkvában, vagy Sanghajban kaptak volna szuperül fizető munkát, találtak volna lakást, és az ottani életkörülmények lennének olyan csábítóak számukra.

Ez miért is lehet így?



ápr. 18. 19:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%
10-es, ezt így én se olvastam tőlük, de az ténykérdés, hogy évek óta Brüsszelt köpködi, Kína és Oroszország előtt meg hason csúszik Ordenáré Vezérünk.
ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
"Meg már nem divat oroszul tanulni. Angolul/németül beszélnek a mai fiatalok." persze mert birkák akik mennek a tömeggel. Ha a tömeg orosz fele menne akkor az orosz lenne a jó. Birka életmód.
ápr. 19. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

persze mert birkák akik mennek a tömeggel. Ha a tömeg orosz fele menne akkor az orosz lenne a jó. Birka életmód"


Ott a faluban láttál már bármilyen orosz terméket? Nem.


Miért akarna bárki is egy putriban élni? De ha neked tetszik mehetsz.

ápr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"Ott a faluban láttál már bármilyen orosz terméket?" Konkrétan orosz gépek sokasága van van falun, vidéken amit a mai napig használnak az emberek és még működik is ellenben a mai modern cuccokkal.


Valamint élelmiszer pedig rengeteg orosz/ukrán (nekem az egy és ugyanaz) van amit többnyire a külhoni magyarok hoznak/hoztak be Kárpátaljáról.


Azért mert te a véleménybubérokodon tovább nem látsz az nem azt jelenti, hogy nincs rá opció.

ápr. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Mármint az 50 éves selejtekre gondolsz?

Akkor nagyon elmaradott a falud.


Bármilyen mai orosz terméket tudsz mondani? Nem, mert nincs. De ha lenne, senki se venné meg.

ápr. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
"Mármint az 50 éves selejtekre gondolsz?" Azok nem selejtek mivel még mindig működnek napi használat után és nem csak nekem hanem sokan másnak is. Az oké, hogy utálod az oroszokat de a gyűlöltednek ahhoz semmi köze ne legyen, hogy milyen gépeket gyártanak. Igen is nagyon jó mai napig használható gépek.
ápr. 21. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Vagyis nem 50 inkább 80 éves.


Szóval a faludban nincs pénz új gépekre. Az első vh.-ból visszamaradt technológia szintjén ragadt a környék.


"Az oké, hogy utálod az oroszokat de a gyűlöltednek ahhoz semmi köze ne legyen, hogy milyen gépeket gyártanak"


Semmit se gyártanak.

ápr. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#17 Az ilyen beszólásokból lesz teljesen világos hogy fogalmad sincsen a valóságról és annyira elfogult vagy hogy normális aggyal is látható eszeveszett baromságot is képest vagy leírni miatta.
ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ha ennyire tetszenek az oroszok mehetsz, költözz oda.


"fogalmad sincsen a valóságról"


Annyi biztos hogy neked valami baj van a fejeddel. Annyit kérdeztem hogy mondj már egy orosz terméket.


Nem sikerült, ezért szerinted én nem a valóságban élek.


Az hogy a faluban a 80 éves traktoron te láttál egy orosz feliratot az semmit se jelent.



[link]


A kedvenc oroszaid csak annyira képesek hogy kitermelik a gázt, az meg majd elfogy egyszer.

ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!