Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter hol áll?

Magyar Péter hol áll?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 22:57
A kérdező szavazást indított:
Inkább a jobb oldal felé húz
Teljesen középen áll
Inkább bal oldali
19 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Ezt még ő sem tudja...
ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
A saját pénztárcája oldalán.
ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Most még rossz helyen, ez lenne a neki való hely:

https://www.youtube.com/watch?v=bwaEPCLL80I

Pontosan középen.

ápr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
"Ezt még ő sem tudja..." +1
ápr. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Ahol a gazdája, gyurcsány.
ápr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Magyar Péter a korrupció és a maffiaállam jelenlegi elfogadhatatlan szintjének beszüntetése mellett áll.


Majd ha újra lesz valós demokrácia akkor foglalkozom majd a többi dologgal.


Első lépésben én megelékszem azzal, hogy legyen jogállamiság, egészségügy, oktatás, normális utak stb.


Majd utána foglalkozom az "elvekkel", de addig szerintem a fentiek hiánya, melyeket felsoroltam sokkal sürgetőbb problémák.


A fidesznek pedig nem mellealeg nincsenek elvei, egyszerűen csak olyan elveket vallanak melyekkel a legtöbb 2 bites gondolkodásút meg lehet vezetni, agymosni lehet.


Miért van az, hogy Orbán Viktor beszédjein nagyrész idős embereket látni, Magyar Péterén meg rengeteg fiatalt, középkorút és idős embert is.


Meg lehet nézni a március 15. beszédjeiket. Nagyon jól látszik a hajak színéből, hogy mi a valóság. Orbánnál 80% ősz hajú!


El lehet ezen gondolkodni.

ápr. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"

Meg lehet nézni a március 15. beszédjeiket. Nagyon jól látszik a hajak színéből, hogy mi a valóság. Orbánnál 80% ősz hajú!" A fiatalok többsége amúgy sem jár nagyon ilyenekre akár egyetértenek valamivel akár nem. Nem menő már az ilyen.

ápr. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#8


22 éves vagyok és ott voltam pesten. Kürülnézve nam csak én voltam, hanem rengeteg 18-19 közötti.

ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18-29* közötti
ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az csak egy szűk kis réteg az országból ami jelenleg olyan 9 valahány millióból áll. Ezek a hangos kisebbségek amit te is képviselsz.
ápr. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!