Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért muszáj újra bevezetni a...

Miért muszáj újra bevezetni a benzinár stop-ot? Nem volt elég kínzás az egész országnak a benzinhiány a múltkor is?

Figyelt kérdés

Nagy Márton pedig ismét be akarja vezetni. Utoljára megszívatták vele az egész országot, az olajipari cégek érthetően külföldre hordták az üzemagyagot, totális hiány alakult ki az egész országban, üresek voltak a kutak, ahol lehetett valahol tankolni néha.


És most megint meg akarják csinálni. Vajon direkt szívatni akarnak minket? Vagy van erre a döntésre bármilyen épeszű magyarázat?



ápr. 19. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Választások jönnek és gazdasági analfabéták irányitják az országot.
ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért kiváncsi lennék, hogy, ha a MOL nem nyelte le 2 éve a deficitet és fura mód, az árstop utáni első nap, hirtelen az összes kút fel lett töltve anyaggal, akkor most mégis, jóval rosszabb államkasszával, mibű fogja megoldani ez a fenomén Nagy Márton? De mondhatnám azt is, hogy Dumb vagy Dumber -sosem tudtam, hogy melyik ő és melyik Gulyás G-.
ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mad Max2 ***** válasza:
100%

Elég vicces dolog ez.


Az üzemanyag az extra adók miatt drágább nálunk mint a szomszéd országokban, az adókat kéne vissaz vinni az eredeti 2-3 évvel ez előtti szintre és megoldodna a próbléma


Tehát az állampárt kreálta a magas üzemanyag árakat hogy legyen mint ellopni(megszorítás a népnek) most meg eljátsza a nagy hőst a Marcika és a fidezs hogy na ők majd letörik az üzérkedő benzinkutak szarvát me aljasul magas áron adják az üzemanyagot.


Erremajd a sok birka lelkesen megy meginta fiodeszre szavazni... Szavazás után meg megint vehetik az extra adózott benzinta kutakon:D


Orbánisztán igy müködik.

Aki nem látja az birka

ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fsms ***** válasza:
83%
Nem muszáj, ez a fidesz logika.
ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
84%
Így van, a 20 helyett, 27%-os áfa miatt kerül többe nálunk.
ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
Ha olcsóbb lesz a gázolaj az nekem jó ,több pénzem marad meg másra, a többit én leszarom. Hajrá Fidesz! Akinek nem jó ha kevesebbet fizet a kúton, annyira ellenzéki, az a különbözetet adja oda a kutasoknak jattba, vagy nekem is átutalhatja. Ne fogadja el amit a fidesz ad legyen kemény fizessen többet! Köszi
ápr. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel senki sem tervez semmi ilyesmit bevezetni a kérdés puszta kitalációnak minősül.
ápr. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!