Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyar Pétert sikerül még...

Ha Magyar Pétert sikerül még korábban ellőni, MZP helyett, akkor ma liberális kormány lenne?

Figyelt kérdés
Annak idején éreztem MZP-én, hogy hiába a nyugati tanácsadók hada és a sok pénz nem fog ilyen beszédekkel révbe érni, amiket levágott. A spindoktorok, akik ilyen eredményesen tudják az érdekeiket érvényesíteni szerte a világon, hogy az USA itt tart miért is ilyen MZP-t találnak ki? Ha már akkor sikerült volna 2021-ben MP-t elindítani MZP helyett, akkor az emberekkel sikerült volna elfogadtatni? Ma liberális demokratikus kormányunk lenne?

ápr. 19. 16:25
A kérdező szavazást indított:
Igen. Ma egy szép demokratikus, LMBTQ jogok mellett harcoskodó liberális kormányunk lenne
Nem, mert az emberknek nem kell ez
Nem. Másmiért beírom.....
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted Magyar Péter liberális?
ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elment abba a nem tudom milyen házba, ahol Vona Gábor vezekelt a náci kiszólásai után és amiket azóta nyilatkozott és ott eleresztett, igen. Liberális. Secperc alatt visszavonta azt a reális, pártatlan nyilatkozatát amit a Klubrádióban mondott a háborúról és kiállt a liberális demagógiával
ápr. 19. 16:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyar Péter nem liberális. Az meg hogy a tóni propaganda mit magyaráz, nem érdekel.
ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én részben örülök annak is hogy Gyurcsány nem kapaszkodott vissza a hatalomba. Lehet hogy így mind a kettő ferget sikerül eltakarítani
ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Magyar többször hangoztatta, hogy jobboldali és sok mindenbe egyetért a fidesz politikájával. Milyen liberalizmusról beszélsz?
ápr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5

Hát onnan jött/küldte.

ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Magyar Péter nagyon Gyurcsány-ellenes, nem lesz belőle olyan Gyurcsány-csicska, mint MZP-ből.
ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan úgy végigvitték volna rajta a karaktergyilkosságot.
ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 MZP-nek sincs semmi köze Gyurcsányhoz
ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyar Péter-nek az volt a szerencséje hogy rengetegen megnézték a Parizános interjúját ezáltal nagy népszerűsegre tudott szertenni. MZP-nek nem volt ilyen szerencséje
ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!