Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi szól Vitézy Dávid ellen?

Mi szól Vitézy Dávid ellen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jártas már a politikába, feladtam mióta Soros-Orbán szintre ment le ez a budi.


Viszont Vitézy Dávid szimpatikus, anno 2014 környékén iskolában viccelődtünk vele, hogy mikor késett a busz, hogy Vitézy miatt késtünk tanárnő. Alapját nem tudom, de sosem írtak be ha ezt mondtuk. Nekem eskü szimpi, végre nem Soros-Orbán azaz GyurcsánysorosbrüsszelKarácsony-MocccakosFidesz kettősség van.



ápr. 20. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Orbán Viktor
ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Gyurcsány Ferenc
ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a többi jelentkezőhöz képest semmi
ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Semmi. Nem véletlenül támadja a gyurcsányi propaganda: az is pont úgy működik, mint a fidesz propaganda, azaz az értelmes jelölteket támadja a legerősebben.
ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Az Orbánnal való vérrokonság.
ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Orbán rokon?


Olyan mintha az egyik tolvaj cigány függetlenként indítaná a testvérét.

ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Vitézy a kormány kiszolgálója, mindig is az volt.
ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

A BKK kudarcos ejegy rendszerének sok milliárdos vesztesége

Ez megmutatja, hogy lehet valaki kiváló közlekedési szakember, vezetőnek viszont csapnivaló

ápr. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Azert ne istenitsok ot sem. A BKV-nal vegzett munkaja az csapnivalo volt, nem velrtlen tavolitottak el onnan. Plusz ugye az orbani szalak, megiscsak az orban kormanynak dolgozott. Karácsony temajeben meg nem akart szerepet vallalni. Ezt Karacsony tobbszor is megfogalmazta.


Lehet, hogy a kozlekedeshez jobban ert, mint Karacsony, de az igergetesei mogott nem latok semmi realitast. Ezert is szavazok Karacsonyra.

ápr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Alapból az hogy OV rokona, de én ettől függetlenül jóval alkalmasabb nak tartom mint bármelyik másik jelölt, így rászavazok.
ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!