Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Feltűnt, hogy milyen hihetetle...

Feltűnt, hogy milyen hihetetlen számokat produkál Magyar Péter Facebookon?

Figyelt kérdés

Nem is a számai érdekesek. Az nagyjából stimmel a többi messiásjelölt számaival, hanem a dühös arcok hiánya. Ezt mégis hogyan?

Van dühös arc smile, persze, de olyan kis arányban, hogy az hihetetlen.

példa: leutóbbi videoját 11 ezren kedvelték

Ez úgy oszlik meg, hogy ebből 9800 like, 1300 szivecske, 181 ölelés, 60 vicces és csupán 10 db dühös smile, 2 pedig tátja a száját. Sírni senki sem sír, már ez is fura.


A gyulai látogatásának képei 25 ezer like-ból 22 ezres kedvelés és 1700 szivecske mellé 7, azaz csupán 7 db dühös ember volt. 12-en tátják a szájukat, a maradék öt meg biztos azért sírdogál, mert elment onnan.


Békéscsabánál 45 ezerből csupán 18 db dühös smile érkezett. 180an röhögnek rajta, 25 tátja a száját és csupán 2 sirdogál. De 888-an ölelik ugyanitt a 4100 szivecske mellett. Bámulatos.


Legmegdöbbentőbb április 8. Talpra Magyarok!

56 ezer ember reagált rá és ebből csupán 13 darab dühös.


??? What a f.ck? :O


Én nem tudom, hogy hogyan csinálja. Egyessével tiltja azokat, akik dühös smile-t küldenek? Eltünik az egyáltalán?


Hont András is észrevette, hát mondom, megnézem magam is. Ámúltam, bámúltam. Szoktam nézni az előző messiásjelőltek számait is és azok hasonlót sem tudtak produkálni. Hol vannak a híres fidesz bérencek? Eltűntek? Magyar Péter képes volt mindet ignorálni? Ez milyen csodajel? Mert ilyet még nem láttam.



ápr. 20. 21:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
Mert talán nem egy hazaáruló, tolvaj, korrupt patkány.
ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Akkor ő az, akire évtizedek óta várunk? Ő az igaz (politikai)messiásunk?
ápr. 20. 21:16
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
mert titokban még a fideszesek is lájkolják amikor a pegasus ki van kapcsolva
ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
A fidesz tehet róla. Azt gondolod Magyar Péter messiás, miközben nem világítod meg a fidesz hibáit, gyermekvédelemről hadoválnak hangosan, fű alatt pedóknak kegyelmeznek. Bűnözőket hagynak előzetes letartóztatás nélkül. Egy fűzet megtelne a korrupciós ügyeivel.
ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
4-es, Nagyon úgy tűnik nekem, hogy destruktív személyiség vagy.
ápr. 20. 21:23
 6/31 A kérdező kommentje:

[link]

Tessék, vágjatok be neki egy dühös arcot, ha mertek, aztán meséljétek el, hogy mi történt itt. 4-es! Most mutasd meg, hogy milyen tökös vagy!

ápr. 20. 21:25
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
6: én ugyan nem a négyes vagyok, de nem vágok be neki, mert semmi bajom vele. Ha neked van, te vágj be.
ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha már facebook, akkor nézzétek meg Orbán Viktor oldalát is: [link]


Rengeteg hozzászólás élteti a Tisza pártot.

ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
Én ma aláírásokat gyűjtöttem neki és mindenki full pozitívan jött oda hozzánk. Teljesen ledöbbentem... ez normál esetben úgy szokott zajlani, hogy fél órànkènt van egy anyàzós látogató vagy valaki megpróbàlja szèttépni az ajànlólapodat. De most mindenki pozitívan àllt hozzànk :)
ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
61%
Inkább Orbán fb-jére nézz el és nyomj lájkot mert több poszton is átfordultak a nevetősek ami igen csak megalázó egy ekkora Döbrögi hadúr számára
ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!