Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz az EP választás...

Mit gondolsz az EP választás eredményének tippelésemről?

Figyelt kérdés

Fidesz 38%

Tisza 28%

DK-MSZ-P 9%

MKKP 8%

Mi Hazánk 6%

Momentum 4%


Törpe pártok...



ápr. 21. 13:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
Itt a gyakori politika rovatban pár nap alatt ez a "Tisza" lett az új Táncsics/Holló-rend. 😀
ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem

fidesz 41%

Tisza 24%

Dk-mszp-pm (összeszedi a baloldali szemetet) 17%

Mkkp 6% (mivel a libsi pàrtok mindig felülreprezentàltak EP-n)

Mi hazànk 4% (mivel a nácik mindig alulreprezentàltak EP-n)

Momi 4%

+ a többi hulladék pàrt pàr %

ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%

TISZA 34%


FIDESZ 40%


MKKP 3%


DK-MSZP-PM 13%


Momentum 4%


2RK 2%


MMN 2%


Nép Pártján 1%


LMP 1%

ápr. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
Felesleges itt tippelgetni, ott lesz a választàs majd akkor meglàtjuk. Csak sajna tovàbbra is ott van az agymosott 1milla fideszes aki ha beledöglik akkor is a fideszre szavaz. Plusz van mellette fél milla fizetett fideszes aki krumplin/20ezer forinton megvásàrolnak kilòra ;). Ez ìgy màsfèl milla ember, legutòbb ennyivel 52%-ot értek el.
ápr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%

Én egy közvéleménykutató cégnek dolgozom.

A kutatásainkat magánszemélyeknek és pártoknak készítjük, de nem nyilvános adatok…


A legfrissebb 2000 fős adataink szerint:


Fidesz- 40%

Tisza- 23%

DK koalíció- 13%

Mi hazánk- 7%

Kutyapárt- 5%

Momentum- 4%

2RK- 2%

Mindenki Magyarországa- 2%

Egyéb: 4%

ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

A Tisza túl van becsülve, kb. mindenki által. Ez nagyjából olyan, mint amikor Bajnai pártját megalakulás előtt 15-20%-ra mérték, aztán az sehol nem volt. De többször is láttunk hasonlóakat, legutoljára a momentum alakulásakor.

És ennek megfelelően a többit alulbecsülted.


#1

"MKKP-t messze felül értékeled, Mi Hazánkat meg messze alul."

Nem feltétlen. Itt az a kérdés, hogy milyen mozgósítás lesz, amit nem lehet előre tudni, mert lesz EP és önkormányzati is.

De pl. a mihazánk a régi jobbikos szavazók egy részét vette át, akik általában kifejezetten inaktívak EP választásokkor.


Itt az egész a mozgósításon fog múlni.

A momentum 2019-ben EP választáson 2-szer annyi szavazatot kapott, mint 2018 OGY-i választáson, viszont százalékosan 3-szor annyi volt, mert a momentum szavazói aktívabb ilyen szempontból.


#8

"Meg tudná valami mondani, hogy mégis mi volt, amit ők tettek, amitől nekünk jobban kellene itthon éreznünk magunkat...?"

Azért ha valaki követte a munkásságukat, akkor tényleg viszonylag aktívak voltak és sokat dolgoztak, szóval ezt kritizálni nem nagyon lehet. Azért mert te nem követed őket, még nem ők lesznek a hibásak.


Egyébként 2019-ben pl. azzal kampányoltak, hogy az EU-s pénzeket lehessen többek között fizetésekre költeni. Akkor mindenki lehülyézte őket, hogy mennyire irreális, aztán a fidesz az év elején magyarázta, hogy EU-s pénzekből lenne tanárbéremelés.

Ennyit arról, hogy hülyeséget ígértek.


#15

"Én egy közvéleménykutató cégnek dolgozom."

Annyit árulj el, hogy ez a cég mennyire szokott tévedni. Itt nyilván korábbi választásokra gondolok, mert MZP-t nem mérte le igazán jól senki.

Ha pedig azonos hatás lesz MP-nél, akkor baromi túl van becsülve.

ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#16


Viszonylag, a többi kutatóhoz képest jól mértünk


A végeredmény 54-34-6 lett

(Fidesz- összefogás-mihazánk)


Mi akkor utolsó méréskor 50-37-6ot mértünk


Véleményem szerint most is jól mérünk, nem sok különbség lesz.


Úgy prognosztizáltuk hogy a fidesz nem fog több szavazót veszíteni jelen állás szerint és júniusban is számíthat a 40%ra


Viszont a tisza párt további növekedése várható. Reálisan ha jó kampányuk lesz és fenntartják az emberek érdeklődését 25% felett is lehetnek.

ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
54%

#13 Vagyok.


Mi Hazánkot kifelejtettem.


Ők kb. 7-8%-on lehetnek sztem. Fidesz így 36%


TISZA pedig 30%

ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!