Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Moszkvai terrortámadás alatti...

Moszkvai terrortámadás alatti bejegyzések alatt miért van ennyi együttérző hozzászólás, de amikor ukrán lakóházakba csapódik orosz rakéta azon meg tele van röhögő hozzászólással?

Figyelt kérdés
ápr. 21. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Tudnál olyan bejegyzéseket mutatni, ami ukrán lakóházakba csapódó orosz rakétákról szól, és tele vannak röhögő hozzászólással?
ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
1: van bőven. Ez az oldal is tele van Putyin pincsijeivel.
ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire is benne vagyunk az oroszok hátsójában úgy össznemzetileg, én még sehol nem láttam olyat, hogy ukrán lakóházak rakétázásán bárki röhögött volna.
ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

#2

Akkor mutass.

ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
3: én már láttam. Menj rá a vadpajtik vagy a prostisrácok oldalára.
ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[ma 17:15]: Vakpajtikat gyakran nézem katasztrofaturzmusból, tényleg nem emlékszem egy ilyen esetre sem. Mivel egy szellemi pöcegödör elég, a Prostisrácokat nagyon ritkán látogatom. De ha linkelsz konkrét ilyet, akkor azt megnézem, ígérem.
ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5

Kerestem, nem találtam. Linkeljetek már konkrét példákat, állítólag van bőven.

ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!