Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter szerint 23%-on...

Magyar Péter szerint 23%-on áll a Tisza a legutóbbi felmérés szerint, mikor teszik ezt nyilvánossá, hogy mi is megnézhessük a pártokat?

Figyelt kérdés

ápr. 21. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
23 röhej , akkor a Dk -10-en áll de ezt nem mernék kiírni :D A fidesz max 2-3 %-ot vesztett, mégis honnan jött ez a 23? Aki eddig leszarta a politikát ettől a felhypolt nerben hgazdagodott árulótól még jobban leszarja.
ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért agyvérzést ne kapj.


Amikor még pártja se volt, akkor is 13%-ra mérték. Szerintem mindenhonnét szív el szavazókat és a bizonytalanokat is sikerül megszólólítania, akiknek eddig nem volt pártjuk.

ápr. 21. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Hamis lefizetett mérések alapján. Egy mérés van ami számít amikor a szavazók megindulnak a fülke felé, akiket soha egy közvéleménykutató sem kérdezett. Én senkit nem ismerek akit valaha is kérdeztek volna bármilyen politikai szavazatról, , se most se régebben.
ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hányszor kell még kiderülnie, hogy ezek a felmérések nem érnek semmit. Egyetlen valós felmérés lesz, a szavazás maga.
ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Hol mondta ezt Magyar?
ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


1 percnél

ápr. 21. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a Tiszára a 2018-as jobbik szavazótábor fog szavazni a náci keménymag nélkül, plusz azok a szavazók akiket elrettentett a jobbik szélsőségessége.


Szerintem a 23% reális lehet

ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!