Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is örülne annak, ha a...

Más is örülne annak, ha a Momentum és a Mi hazánk se jutna be az EP-be?

Figyelt kérdés

ápr. 21. 17:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Annyira nem lelkesít a dolog, mert öröm látni, ahogy borsot tőr a fidesz karvaly orrába. Igaz, hogy nem szimpatikus nekem Donath stílusa, olyan színpadias, mint orbáné, mondja a kötelezőt. Aki nekem szimpatikus és természetes a harpiák között Szabó Tímea. Kissé, Cseh Katalin is szimpi, még messze van a harpiától, Donath sem az, Csak olyan színpadias, mint Gyurcsány,és Dobrev (ők sem harpiák), Orosz Anna a legtermészetesebb, jót röhögött Pintér "szexuális demencia" szakszaván. Dúró Dóra nem színpadias, nem harpia, olyan semmilyen. Toroczkai is nagyon színpadias.


Tehát ezen dolgok ellenére valahogy nem lelkesít annak lehetősége, hogy a Momentum nem jut be az EP-be, kellenek ők a karvaly orrú fideszt hadd idegeljék, mert a fiókpártjuk, Mihazánk nem fogja.

ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 D-Mano ***** válasza:
86%

11-es,


A Mi Hazánk politikusait/jelöltjeit tekintve most nem Toroczkait vagy Dúrót kell számba venni, hanem őket:

1) Dr. Borvendég Zsuzsanna

2) Kispalkó Szilveszter

3) Árgyelán János

Mert Toroczkai és Dúró le fog mondani a EP mandátumáról, így a valódi listavezetők a Mi Hazánk EP listájáról ezek az emberek, ők fogják képviselni a Mi Hazánkat / Magyarországot a Mi Hazánktól.

Borvendég Zsuzsa biztos bejut, Kispalkó is valószínűleg bejut majd. Árgyelánnak is van egy kis esélye még, azt viszont én sem hiszem, hogy 3-nál több EP mandátumot tudna szerezni a Mi Hazánk (ha viszont mégis, az kellemes meglepetés lenne).


Forrás:

[link]

ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
28%

#12

"ha viszont mégis, az kellemes meglepetés lenne"

Mármint azt mondod, hogy jó nekünk, ha oroszokat képviselő emberek kerülnek az EP-be?

ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%
A Momentumnak, ha nagy szerencsèje van, akkor egy mandátuma lesz. De szerintem annyi sem. Látványosan nem csinálnak semmit sem.
ápr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!