Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most tényleg van esély?

Most tényleg van esély?

Figyelt kérdés

Sajnos látni, hogy gyk-n is egyre több a fideszes, de: ha megnézitek a kormánypártok facebook oldalát, SENKI nem hisz már nekik!

Lehet változás? Közeleg a bukás? 2006-ban elkúrt@k, 2024-re túltolták?



ápr. 21. 20:10
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%
2026-ig még nagyon sok idő van, így nagyon nehéz megjósolni, hogy addig mi fog történni. A lényeg,h nem like bajnokságot kell nyerni, hanem választást, sosem érdemes a facebook oldalakból messzemenő következtetéseket levonni, annak idején Jakab Péternek volt a legtöbb like-ja,de sokra nem ment vele. Az elbizakodottság sosem vezetett eddig jóra, ésszel kell a 2026-os választásnak nekimenni, ha kormányváltást akar valaki.
ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
68%
A Fidesznek kb háromszor annyi támogatója van,mint a legerősebb ellenzéki pártnak.ez azért még a bukàstól messze van
ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
80%
Én meg megnéztem a mobilfoxos pénzosztást, és láttam, hogy van utánpótlása a fidesz szavazóbázisnak.
ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
46%
Nem fogják fel az emberek, hogy minél több párt van, annál nagyobb a megosztottság, az pedig a fidesznek kedvez. Nekik van egy fix 1,5-2 milliós szavazóbázisuk. Ha az ellenzeki oldalon van 10 párt, az 10 felé osztja a szavazókat. Így nem hogy 2026-ban, de 2030-ban sem lesz kormányváltás. Hacsak nem lesz forradalom és/vagy maguktól nem mondanak le.
ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
56%
esély az álmodozásra van hogy jön egy messiás aki megment téged. valójában ugyanabba a kakába lépsz csak más a formája.
ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen rendszer eleve bukásra van ítélve gazdaságilag sem fenntartható, nemhogy jogilag, csak azt veszik észre, hogy csontvázak dőlnek ki a szekrényből, szőnyeg alá söpört szemét jelenik meg. Tudniillik a bajokat nem megoldották, hanem elfedték,elnyomták (egészségügy, oktatás) 16-17 éves diákokat fújtak le könnygázzal, ez nem problémamegoldás, ami visszaűt.
ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a társadalom ismétli önmagát megint majd. Megy a hajrá, hogy "Jaj, mekkora változás lesz majd!", meg mindenki mást akar már, aztán, amikor a választás napja lesz, akkor rengetegen szenilissé válnak, így ismét győz a jelenlegi rendszer. A választás 3. napján meg majd megy a szövegelés, hogy: "Én? Én nem szavaztam rájuk".

Örök érvényű videó marad ez számomra a társadalom hozzáállását leképezve:

https://www.youtube.com/watch?v=jIf8wnwzZ5M

ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
71%
pontosan: soha senki nem a fideszre szavaz, de mégis ők nyernek..
ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
0%

"Tudniillik a bajokat nem megoldották, hanem elfedték,elnyomták (egészségügy, oktatás)"



Hagyjuk már ezt az egészség ügy meg oktatás dumát. Mire kormányválltásra kerülne a sor, az AI ezeket a problémákat megoldja.


Tanítsa csak az AI a gyereket és váltsa fel az orvosok nagy részét is az AI, mert az már most közel tökéletes. Míg az orvos operálás közben bármikor hibázhat addig az AI hibátlan munkát fog végezni. Ennyi....


A faxságok helyett inkább az AI fejlesztésbe kellene a pénzt nyomatni sürgetni, mert az megfogja oldani az emberiség összes gondját.

ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Koplárovics Béci ***** válasza:
67%
Sem az önkormányzati, sem az EP választásnak nincs komoly jelentősége. Legfeljebb rossz következtetéseket lehet levonni belőle. A fontos választás 2 év múlva lesz.
ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!