Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz miért támogat egy...

A fidesz miért támogat egy gyermekbántalmazót Pusztaszabolcson az önkormányzati választásokon?

Figyelt kérdés
ápr. 22. 21:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Már az lepne meg, ha valaki olyat támogatnának, akinek nincs valami szexuális devianciája.
ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Ez már a legkevesebb manapság.
ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%

Szerinted ha minden tanárt kirúgnának aki valaha is kezet emelt egy gyerekre (naplóval vágta fejbe, érdekes ha valaki könyvekkel dobálózik az még miniszterelnöknek is jó lenne :D ) akkor ki maradna az iskolákban?


[link]

ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%

3/3


Gyere fejbe váglak egy naplóval, de nem ám zokon veszed mikor fel bírsz már kelni.....


Gyerekeimet fejbe vágná a tanár mert a tekintélye hiányát fizikai erőszakkal igyekszik kompenzálni nem való tanárnak.


Semmi esetre nem tolerálom egyetlen gyermekemet ideiglenesen felügyelő személytől se hogy üsse verje mert tehetetlen.


Lehet a diákra mutogatni, de ha a szomszédom embert ölt nekem akkor sem szabad. 2024 et írunk (cikk szerint 2019) nem tudja kezelni a helyzetet mert alkalmatlan rá hívjon fel, de ne kerüljön neki pénzbe, csörgessen meg, visszahívom.

ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%

4


Hány éves vagy?(én 30 plusz, van pár rokonom tanügyben) Láttál ilyesmit, hogy valamelyik tanárod fizikai erőszakhoz folyamodott? (láttam és egyik se lett kirúgva, volt olyan akit kifejezetten jó tanárnak tartottam) Tényleg egy gyerekhez nem lehet hozzányúlni akármennyire is nem megfelelően viselkedik?


Nem azt mondom hogy jó, de ha a gyerek szülei is meggondolták magukat és visszavonták a panaszukat (ettől függetlenül lement a vizsgálat és nem tanácsolták el a tanárt) akkor miért te vagy felháborodva? Miért csinálunk úgy, mintha ez valami olyan gonosztett lenne ami után az ember ki kell vonuljon a pusztába.


Ez a bajotok, hogy annyit vergődtök a semmiségeken is, hogy amikor van valami súlyos akkor már senki se veszi komolyan a sipákolásotokat.

ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%

5/5 akkor egy tízessel fiatalabb vagy. Nem nincs olyan ok hogy egy idegen felnőtt férfi a gyerekemet verje.


Ha neked belefér hogy verik a gyerekedet a te dolgod. De legyél olyan kedves és engedd meg nekem hogy felháborodjak rajta ha egy idegen felnőtt férfi üti a gyerekemet.


Te nem szólnál egy szót sem ezek szerint ha az ateista gyerekedet a kötelező hittanon a plébános úgy arcon dob egy 30 kulcsos kulcscsomóval hogy a gyerekednek szétreped a szaruhártyája, bevérzik több ponton a szeme, idegsérülést szenved.


Mi a határ neked? Monoklija még lehet? Agykárt azért ne szenvedjen?

Anyósom pedagógus, lassan 70 éves, mai napig tanít, sosem szorult rá hogy gyerekeket verjen, nem erőszakkal vívja ki a tekintélyt mivel pedagógus és nem egy láger őrszolgálatosa. Kimondottan problémás gyerekekkel dolgozik, és a gyerekek imádják.


Amit előadsz az maszatolás hogy az erőszakot mosdasd. Zéró tolerancia. Sajnálom hogy te csak erőszakkal vagy képes szülői tekintélyedet érvényre juttatni, én maradnék az érveknél. Egy gyerek nem hülye hanem gyerek, ért a szép szóból, pláne ha elmagyarázod neki mi, miért van.

Lehet te a gyerekednek levertél egy nagy maflást mikor a játszótéren haza akarta vinni a másik gyerek dömperét, én inkább leguggoltam mellé és elmagyaráztam hogy Petikének a dömpere olyan mint neked a zöld vödröd, nagyon szereti és te se örülnél ha Petike hazavinné ugye? Na akkor add vissza Petikének a dömperét, holnap lejövünk és ha elkéred tőle szépen biztos megengedi hogy játsz vele. Máskor nem akarta hazahozni többé Petike dömperét.


Én elfogadom hogy szerinted verni kell a gyereket bár lenézlek és szánlak érte, fogadd el kérlek hogy nem mindenki az erőszakot választja és felháborítja ha erőszakot alkalmaznak a gyerekén.

ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem csak ott. A 3. kerületben induló régi polgármester is pedofiltámogató, ahogy a #pedofidesz -ben ez szokás:

https://www.youtube.com/watch?v=YtsyMAgN73c

ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Talán mert egy ember egész életében tökéletesen jelentéktelen a gyerekbántalmazás, és nem tényező a politikában. És egyébbként is miértne támogathatná ?
ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
pedofidesz
ápr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mélyen van a fidesz morálisan és erkölcsileg is, valószínűleg már nincs meg bennük az a fék, ami jelen van az egészséges emberben. Ez automatikus folyamat, hiszen amikor éveken át hazugságokkal járatják le az ellenfeleiket, az nem tűnik el nyomtalanul, visszahat rájuk. Természetesen az erkölcsi romlás hajlama ott volt, és választottak értéket a hatalom megtartása és az igazság között.
ápr. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!