Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szenkirályi Alexandra konkréta...

Szenkirályi Alexandra konkrétan Berki Krisztián színvonal. Hogy sikerült a Fidesznek ezt a kihívót választania?

Figyelt kérdés

ápr. 22. 23:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Nekem jobban bejön a melle, mint a Berkié.
ápr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Hát igen, sikeresebb lett volna, ha tompit indítják, a szentet meg az ep-be. Ez így katasztrófa.
ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Egy alomból valók, ha úgy nézzük 😂
ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a FideSS nem akarja megnyerni Budapestet, gyakorlatilag semmi energiát nem fektetnek bele. Nekik teljesen jó ez, hogy ellenzéki a városvezetés, így sokkal több pénzt lehet elvonni mintha FideSS vezetés lenne és van kire mutogatni közben.
ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem Karácsony azért kellemetlen nekik, nem elég befolyásolható. Valahogy Vitézy malmára fogják hajtani a vizet. Meglátjuk, hogy.
ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
Miért, Berki is ilyen bunkó volt? De hiszen az egész fidesz ilyen, miben más ez a ribi?
ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Mivel Szentkirályiról mindenki tudja, hogy KAMUJELŐLT és visszafog lépni, ezért nem számít mit csinál. Nevetséges ovodásként gunyolodhat, mert neki nincs tétje a szereplésének.
ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Hát a társadalom is elfogadja "ezt", akkor mi a konkrét probléma? Van tünti miatta? Akkor meg?
ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11%

Szentkirály kampánya szerintem is rossz, de aki Berkihez hasonlítja, az magát minősíti.

Mint az is, aki kamujelöltnek nevezi. Hosszú évken át dolgozott a városházán és volt főpolgármester-helyettes. És nem egy KariGeri mellett, aki leszarja Budapestet, csak a saját karrierjét akarja belőle építeni és mindneből pártpolitikát csinál, hanem Tarlós mellett (aki sosem volt Fidesz tag) és éppen arról volt híres már óbudai polgármesterként is, hogy párpolitikai hovatarozástól függetlenül mindenkivel tud tárgyalni.

Ha csak ezt az egy dolgot megtanulta Tarlóstól, akkor más nagyságrendekkel jobb jelölt, mint a KariGeri, a kamujelölt.

Mert KariGeri valóban kamujelölt. Ő abból él, hogy papíron nem DK-s, ezért DK jobban el tudja őt adni. Viszont önerőből semmit nem tudna elérni, mert egy pártot sem képes vezetni. Ő pusztán azért indul főpolgármesterjelöltnek és miniszterelnök-jelöltnek, mert ezek nélkül vége lenne a politika karrierjének.

Cáfoljatok meg, ha tudtok!

Nyugi, tudom, hogy meg sem fogjátok próbálni, csak lepontozással igazoltok.

ápr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Fideszes kontraszelekció eredménye.
ápr. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!