Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar választási kampányoka...

A magyar választási kampányokat elnézve a magyar emberek (baloldaltól jobboldalig) sosem valaki MELLETT szavaznak/adják le a voksukat, hanem mindig valaki ELLEN?

Figyelt kérdés
És a magyar(országi) politikusok és pártok ezt felismerve szavaztatják a népet?

ápr. 24. 15:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
15 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

ez egy jelenlegi világtrend, tehát különlegeset nem látnék bele. a populizmus és a gyűlöletkeltés az, amivel a legtöbb szavazót mozgósítani lehet. ez így van sajnos.


De ha úgy gondolod, hogy van olyan párt, amelyik valódi értéket képvisel, akkor mindenképp tedd rá a voksodat, hogy erősítsd őket. Nem kell a nyájjal tartani, nem vagyunk birkák szerencsére. Ugye?

ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen, már rég nem valódi elvek, programok mentén történik a szavazóbázis mozgósítása. A nettó fröcsögésen kívül láttál az elmúlt 15 évben bármelyik párttól is érdemleges programot, amiben azt mondja mit, hogy akar csinálni?
ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
#2 Igen, a Momentumnak is volt ilyen. Ja, hogy nemnis tudsz róla? Hát ezért választják előbb utóbb a pártok a fröcsögést. :)
ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
3: Senki nem olvasgat ilyen meséket, úgyse lesz belőle semmi. Haszontalan programok helyett normális vezetőket kellett volna szerezniük, de ez nem jött össze.
ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 DK-s ***** válasza:
53%

Ez így van, én vagyok az egyik példa.


Az egész jellemem, személyiségem alapvetően kommunista, a liberalizmustól idegbajt kapok, és szorult belém némi rasszizmus is.


De mivel O1G ellen a legesélyesebbnek a DK-t találom, így DK párttag vagyok.

ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

A fideszre kell szavazni, mert:


- 2010-ben 3 millió autója volt a magyaroknak, ma több mint 4 millió 200 ezer!


Ebből az adatból levonható: hatalmas a jólét!

ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 DK-s ***** válasza:
60%

De szerintem ebben nincs semmi meglepő.


Régi igazság: "Az ellenségem ellensége a barátom."

ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtasson mindenkit az, hogy a hatos troll ingyen pazarolja arra az életét, hogy a magyar történelem legmocskosabb kormányát mosdatja, nem túl nagy sikerrel
ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 DK-s ***** válasza:
100%

#8-nak:


Soha nagyobb öröme, ne legyen az életében!

ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mansour ***** válasza:
76%

Bakker, pont ezen gondolkodtam ma délelőtt! Hogy 2010-ig szinte mindig a regnáló kormány ellen szavazott a nép, mindig megvolt a kormánybuktató hangulat. És ez azóta nagyon hiányzik, ez az egyik titka a Magyar Péter jelenségnek.

A Fidesz is kihasználta ezt egyébként, egyre inkább negatív kampányokat folytatott az ellenzék ellen, ráadásul már nemcsak kampányidőszakban, hanem folyamatosan. Úgy kommunikáltak szinte, mintha ők lennének ellenzékben és minden baj forrása a "baloldal" lenne.

ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!