Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kellene egyik vagy...

Miért kellene egyik vagy másik főpolgármester-jelöltre szavazni, mik az érvek ellene és mellette?

Figyelt kérdés
Szerintetek ki fog nyerni? És Karácsony győzelmét tartom esélyesnek. Bármennyire is szerencsétlen néha, azért több válság után is áll a város, a Moody is pozitívan értékelte a helyzetet, valamint Karácsony személye messze a legelfogadottabb a baloldalon. Meg ugye a párttámogatottság is segíti.

ápr. 25. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Vitézy lenne a legjobb, nem érdekel kinek a rokona.


De sajnos én is azt tippelem, hogy Karácsony fog nyerni. Túlságosan megosztott az egész, a Fidesz keménymag Szentkirályi Alexandrára fog szavazni, mert "csakafidesz", Vitézyre meg nem lesz annyi átszavazó pont a Fidesz-közeliség miatt, így Karácsonynak kényelmesen hátradőlve le van zsírozva a győzelem.

ápr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
"Karácsony személye messze a legelfogadottabb a baloldalon. " Csak épp a választók többsége nem baloldali.
ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Vitézy a legjobb, engem meggyőzött, adok neki egy esélyt. Megnéztem talán az összes videó anyagot róla, elolvastam a 101 pontos programját, nagyon szuper, lenyűgözött.

Ez az ember nagyon szereti ezt a várost, érezhető.


(((Engem nem érdekel ellenzékiként sem milyen összeesküvéseket találnak ki Magyar Péter és a baloldal Dávidról. Szóval köszi, nem kell a kommentemre válaszolni hogy "viTyezy a FidESz jELoltJE", mert totál nem érdekelnek légből kapott szánalmas böfögések.)))


Amúgy Karácsony Gergely, a DK jelöltje fog nyerni, sajnos.

Gratulálok mindenkinek, aki még élteti ezt a DK szektát azzal, hogy Budapestet nekik adja! Így nem lesz sosem kormányváltást, amíg Gyurcsány partja van, fel kéne már fogni ezt.

ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyok budapesti, csak napi szinten ingázok, így nem szavazhatok senkire, de ha tehetném, 100% Vitézyre szavaznék.


Amúgy amit emlegetnek, hogy rokona Orbánnak, az annyit jelent, hogy Vitézy apjának második feleségének (tehát nem Vitézy édesanyjának) testvére Orbán édesanyja. Tehát vérszerinti rokonság nincs köztük. Érv mellette, szerintem reálisan látja a problémákat és kész megoldani azokat, a kommunikációja szimpatikus, és az, hogy nem viszi el a pártpolitika irányába a dolgokat, és képes együttműködni mindenféle kerületi polgármesterrel, és az emberek érdekeit tartja szem előtt, pedig példás. Sokan kételkednek abban, hogy képes lesz-e kiharcolni a kormánytól forrásokat. Szerintem igen, mert a fidesz is tudja, ha úgy szivatná Vitézyt, ahogy Karácsonyt, akkor utóbbi könnyen visszajöhetne a következő választáskor.


Karácsonyt nem kedvelem kifejezetten, bár azért vannak jó ötletei. A Blaha szerintem szép lett, láttam már jó megvalósítást méhlegelőkre, egyetértek abban, hogy egyes helyeket oda kéne adni a gyalogosoknak, bicikliseknek és hogy zöldíteni kell a várost. Csak sajnos a megvalósítások többnyire szart sem érnek... Hiába szép a Blaha, ha még mindig tele van csövessel. Sok ígéretéből semmi nem teljesült, és persze, nincs megkönnyítve a dolga, de van vagy 40 tanácsadója, akiknek rögtön megemelte a fizetését, ahogy hivatalba lépett.


Szentkirályi nyilván egy báb lenne, de legalább bőségesen lenne forrása a városnak, az biztos. Az kérdéses, hogy azt pontosan milyen beruházásokra költenék, mini-Dubaj vagy inkább a Városliget és Néprajzi múzeum féle, szerintem jól sikerült projektekre.

ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

"Szerintem igen, mert a fidesz is tudja, ha úgy szivatná Vitézyt, ahogy Karácsonyt, akkor utóbbi könnyen visszajöhetne a következő választáskor."


Most csúnya dolog ilyet kimondani, de Karácsony tipikusan az az ember, akit egy "olyan" általános vagy szakközépiskolában szénné szekáltak volna, mindenféle szemétséget elkövettek volna vele és mikor felocsúdik, akkor akkorát kapott volna, hogy a focikapu adja a másikat.


A L K A L M A T L A N az ember...


Kizárólag a baloldali safe space buborékban képes létezni. Számára még az oldalválasztás sem opció volt, hanem jól felfogott túlélési érdek, hiszen a baloldalon fogadnak el mindenféle fura szerzetet.

ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!