Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem zavar, hogy még...

Titeket nem zavar, hogy még 1,5 hónapig nézhetjük 10 méterenként a fidesz vagy a bukott ellenzék politikusainak képét a plakátokon és egyéb helyeken?

Figyelt kérdés

ápr. 27. 13:57
A kérdező szavazást indított:
De, eléggé irritál, viszont nem lehet vele mit kezdeni
Közömbös vagyok ezzel kapcsolatban
Kifejezetten szeretem, ha az arcomba tolják
19 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem veszek róluk tudomást.
ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem zavar. Sőt, a Fideszen és a Mi Hazánkon kívül több pártnak is aláírtam.
ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
MEg kell dobálni őket paradicsommal.
ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
És ha zavar, mit teszel? Minősíted őket?
ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon idegesítő, hogy egyszerűen nem lehet elszakadni a politikától. Még akkor se, ha csak lemész sétálni, bevásárolni. Nyilván okádék is, de ez szerintem a kisebb probléma. Nem hiába frusztráltak az emberek.
ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Miért zavarna? Végignézek az úton, és minden villanyoszlopon politikusok lógnak. Megnyugtató kép...

:-)

ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akik olyan.. irritálóak, őket mindegyikőjüket le kellene fóliázni.
ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hála Istennek a falumban nincsen óriásplakát, és a kisplakátokat sem tették még ki.
ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Optimista vagy. A kampányidőszakban kihelyezett plakátokat a választás napját követő 30. napig, azaz, 2024. július 9-ig kell eltávolítania a kihelyezőnek vagy annak, akinek az érdekében kihelyezte. Ma, 2024. április 27. van, július 9-ig 73 nap van hátra, az bizony nem csak másfél hónap. És készülj fel rá, hogy ahogy eddig is, most is sok olyan plakát lesz, ami nem lesz a határnapra eltávolítva. Meg egy csomó felül lesz ragasztva olyanokkal, amelyek a kampányidőszak előtt is voltak, szünetmentesen.
ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nagyon jó lenne, ha betiltanák ezeket az óriásplakátokat, meglátom a fidesz propagandaplakátjait és idegbajt kapok tőlük
máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!