Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem túlzás egy kicsit, hogy a...

Nem túlzás egy kicsit, hogy a liberális Baranyi Krisztina meggyalázza a több mint ezer évre visszanyúló legendás magyar jelképünket?

Figyelt kérdés

Attilától Géza fejedelem idejéig a koronás fejű turul volt a magyarság hadi jelvénye.

Tessék megtekinteni Baranyi által kiállított "Turul-G" szobrot: [link]


[link]


"A mondabeli Turul elragad egy G-osztályú Mercedes terepjárót."

Baranyi Krisztina már megint bebizonyította, hogy a liberálisok hungarofóbok?


ápr. 27. 22:49
1 2 3 4
 31/37 L.. István ***** válasza:
57%
#29: Szövegértés 0. Talán az én hibám is, mert úgy írtam, hogy "úgy érzem", úgy is írhattam volna, Hogy "úgy is érezhetném". De nem. Pont nem érdekel az a feszület, ha másnak fontos hát ki vagyok én, hogy nekiálljak döntögetni?! Turulszobor vagy mi dettó. Tiszteletben tartom más agymenését amíg nem ártanak vele senkinek, én is elvárom, hogy az enyémet tiszteletben tartsák.
máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
40%

A kereszt akkor zavarhatna, ha valami káros kontextusba helyeznék az ateista "vallással" egy amúgy keresztény országban . Turult is lehet normálisan ábrázolni, meg lehet így is, direkte provokálva. Keresztet is lehet csak egyszerűen felállítani valahova, de lehet rászögelni egy pirosruhás Mikulást is, az meg már az adott jelkép megsértése , hiába nevezi valaki művészetnek. Ez a különbség.


Az a baj a ferncvárosi libsi úgyse érti, vagyis dehogynem érti csak úgy tesz mintha nem értené, álnaívkodik és viszályt gerjeszt, aztán röhög a markába, mert sunyi.


Az, hogy mi hivatalos, egy példa, hogy nemzetbiztonsági szolgálat címerében is benne van.

máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

A ferencvárosi libsit feltehetőleg zavarja, hogy a magyar adófizetők pénzéből urizálnak a túlárazott közbeszerzésekből meggazdagodott haveri vállalkozók és oligarchák. Még a több milliárdos, autoriter országokat idéző, hazug lejárató propaganda.


Téged ez nem zavar?

máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
Nincs összefüggés, terelés.
máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ferencvárosi libsinek titulálnak, pedig sosem szavaztam sem Gyurcsányra, sem az SZDSZ-re. Ellenben a Fideszre kétszer is szavaztam: 2010-ben és 2014-ben. Sőt, még önkénteskedtem is a Fidesznek, kopogtatócédulákat gyűjtve a 2010-es választás előtt. Hittem a Fidesz én.


Azóta benőtt a fejem lágya, és sosem szavaznék már a Fideszre. Ezért lettem hát libernyák. Ám legyen. A hazámat ugyanúgy szeretem.

máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Mármint a 33-as vagyok, de láthatóvá tettem a nevemet, a félreértések elkerülése végett. :)
máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
*hittem a Fideszben. Bocsi az autocorrect miatt.
máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!