Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter sok szavazót fog...

Magyar Péter sok szavazót fog bukni most?

Figyelt kérdés

Puzsér Robival dumáltak 3 órán keresztül. (A vágatlan felvétel pár nap múlva lesz feltöltve)


Már a redditen szomorkodnak a liberálisok. Ugyanis az orosz-ukrán ügyben nem 100%-ban állt a nyugat és az ukránok oldalára MP. Többször kritizálta a nyugati felfogást. Elmondások szerint egy lazább fideszes narratívát tolt le Magyar Péter.

Ez a liberálisoknál kicsapta biztosítékot és már nem igazán szavaznának a Tisza pártra. Pedig a Tisza párt szavazóit nagyrészt ők teszik ki.


ápr. 28. 01:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
44%
a világon minden politikusnál ez van, felesleges orbánozni.
ápr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
42%
10: szerintem is csak felfújt lesz ebből. undi egy alak a deák de igaza van.
ápr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
72%
Mi a feleségemmel nem akartunk szavazni senkire, de mióta így támadják Magyart, úgy döntöttünk csak azért is elmegyünk és leszavazunk ra.
ápr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kritika nélküli nyugatpártisággal választást lehetne nyerni Magyarországon, akkor most momentum kormány lenne.
ápr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
18%
Újabb 2/3 fidesz győzelem után, sok szavazót fog bukni.
ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
37%
Úgy látom, lassan a kommentmezőkben már csak azok maradnak, akik nem szimpatizálnak Péterrel. Nem baj, magatokra hagyunk titeket amíg kitisztul a fejetek.
ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
77%
Kíváncsian várom a felvételt. Szerintem Puzsérral leülni egy nem előre felvett beszélgetésre már eleve nagy kockázat. Úgyhogy ezzel be is húztam egy plusz pontot Magyar Péternek.
ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
31%
16: csak nehogy megint koppanjatok :D
ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
77%
Én nem tudok koppanni, mert csak egy megfigyelő vagyok. Szavazok rá, ennyit tehetek. Szerelmes nem vagyok belé, de még csak fanatikus sem vagyok. Másfelől nem azért "koppanunk", mert Vona vagy MZP szar emberek voltak, hanem mert a nép könnyen manipulálható. Az, hogy a fidesz 14 éve hatalmon van, a népet minősíti.
ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
26%

19: a 2022-es választáson 3 millióan szavaztak a fideszre, 2 millióan az ellenzéki összefogásra és 2.5 millió szavazásra jogosult nem ment el szavazni.

nem a kormánypropaganda és az ellenzék impotenciája miatt van fidesz hanem a 2.5 millió lusta ember miatt. ha azok is szavaznának teszem fel mind az ellenzékre akkor szénné éghetne a fidesz a vereségtől.

de szokás szerint lusták vagytok gondolkodni és mindig csak ujjal mutogatni a fideszre.

de nyugi, ugyan ez lesz magyar péterrel is. hiába pontozzátok le a válaszokat, látom fáj az igazság már ha egyáltalán eljut egyesek agyáig.

ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!