Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak akik még mindig Karácso...

Vannak akik még mindig Karácsony Gergelyre szavaznának annak ellenére hogy mit csinál 5 év alatt?

Figyelt kérdés

Dugókat okozott.

Csöd szélére vitte Budapestet.

Miatta lepi el a fővárost a kosz, szemét és a hajléktalanok.



ápr. 28. 18:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
17%

Én biztos nem.


Példa: Váci úton, a 70-nel száguldó autók mellett eszelős és felelőtlen ötlet volt biciklisávot csinálni. Én egyszer próbáltam ki, de többet nem használom, mert nem éreztem magam biztonságban.


Dugók nem érdekelnek, én nem megyek be kocsival sosem a belvárosba. Vannak buszok, metro, földalatti.


Csőd helyzet tényleg gáz, főleg hogy k**** nagy fizetéseket osztanak ki maguknak. Nem érezhető, hogy aranyos a ledolgozott órával és a minőséggel ezek a bérek.


Kosz az mindig lesz, mindig lesznek kulturálatlan, paraszt emberek. Emellett sok szemetet a madarak hordanak szét a kukákból.



Magam részéről Vitézyre szavazok, mert jó szakember és mert undorodok a DK korrupt, szektás politikájától.

ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
A dugókat a kormány okozza, hogy az eu egyetlen országaként fizetőssé tette az m0át,vagyis a főváros körüli gyűrűt ami elvileg azért épült, hogy dugómentesítse a fővárost.
ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

12-es, még azt hozzá lehetne tenni, hogy be sincs fejezve rendesen.

Ha az északi kerületekből szeretnél, mondjuk Balaton, Győr felé menni, akkor át kell menned a városon, vagy kerülni egy jó nagyot. Nem az évi 5500ft tartja vissza az embereket a használattól szerintem, hanem talán az +50km is.

ápr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
" főleg hogy k**** nagy fizetéseket osztanak ki maguknak" - mekkorákat? kérjük az adatokat!
ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
39%
"Vitézyre szavazok, mert jó szakember" - a városvezetés nem csak a közlekedés-szervezésből áll!
ápr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
#15 mert Karácsony a szociológus végzettségével nyilván alkalmasabb. :)
ápr. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak.
máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!