Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van arra esély, hogy Magyarors...

Van arra esély, hogy Magyarország egy toleráns, az LMBTQ+ embereket elfogadó ország lesz?

Figyelt kérdés
Sajnos Magyarorszagon ez még sokak körében tabu, nem tudják elfogadni a szülők, kitagadják a gyereket, ha coming outol. Tölünk nyugatabbra teljesen elfogadott a másság. Esetleg ha leváltódik ez a kormány, amely 0-24-ben terjeszti a gyűlöletptopagandát, akkor idővel ez a társadalmi megítélésre is hatással lesz?

ápr. 28. 22:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%

#9 Én jobboldali vagyok mégsem utálom a melegeket.


Az LMBTQ mozgalmak viszont nem szimpatikusok számomra. Túlerőltetett, provokatív.


De támogatnám, hogy vállalhassanak gyermeket, még mindig jobb, mint az árvaház.


Felőlem házasodhatnak is, engem hidegen hagy...


B*zik mindig is voltak, vannak, lesznek.


A számuk arányosan nem fog nőni soha.

Melegnek csak születni lehet, azzá válni nem.


Viszont azokkal a transzneműekkel nem értek egyet akik átműttetik magukat. Miért nem fogadják el a testüket? A műtétek amúgy is veszélyesek, egészségtelenek. Mi értelme van ezeknek? Csak tönkreteszik magukat.

Bele sem merek gondolni mennyi fájdalommal járhat egy ilyen és mennyibe kerülhet. Borzalom.


Eíflgadni a saját testünket egy szép dolog!

ápr. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
10%
A melegek is fogadhatnak örökbe és házasodhatnak ha megfelelnek a kritériumoknak. Örökbeadásnál senki nem kérdezi meg hogy meleg vagy-e.
ápr. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Most is sokkal elfogadòbb, mint 60 ève. A mai fiataloknàl ez màr nem tèma, a 40 feletti mèlyproli rèteget lehet ezzel hergelni, de màsokat màr nem nagyon. Lefóliàzhatja Orbàn egèsz Európàt, de ezt a folyamatot màr szerintem nem tudja visszafordítani.
ápr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%

Rosszul gondolod az ok okozati összefüggéseket. Az emberek nagy része nem azért utasítja el vagy kezeli tabuként ezeket a dolgokat, mert a kormány ezt terjeszti, hanem azért kampányol ezzel a kormány meg hoz olyan törvényeket, mert az emberek nagy része így gondolkodik.

Ha a választók nagy része mindenáron melegházasságot meg ilyeneket akarna a kormány már rég engedélyezte volna.

Szerintem ami leginkább feszélyezi az emberek nagy részét az maga a woke, meg az LMBTQ propaganda. Nyilván a többség nem azonosul a pride alkalmával egyesek által lenyomott magamutogató hisztivel, vagy azzal, ami a "felvilágosult és elfogadó" nyugaton megy érzékenyítés címszó alatt. A többség ezt látja példának, bármiféle lmbtq emberről egyből egy sztrippelő draq queen jut eszükbe, hiába az lmbtq emberek 0,01%-a ha ilyen.

Szerintem abban az esetben, ha a kormány leváltódna, és egy balos ideológiájú kormány venné át a helyét és engedélyezné azokat a dolgokat, amik nyugaton normálisnak számítanak az emberek egy része lehet, hogy elfogadja, de létrejönnének extrán radikális és aggresszív jobboldali csoportok is, és csak még nagyobb lenne a társadalmi széthúzás.

ápr. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Egyetértek, a woke propaganda csak a szélsőjobbot erősíti, nem véletlenül lovagolva meg a témát Orbán, miközben a saját fia is homokos.


Jobb lenne ha a homokosok is ELFOGADNÁK hogy nem akar mindenki hozzájuk igazodni, és felfognák azt is hogy csak önmaguknak ártanak azzal hogy pattognak az elfogadásért.

ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
42%

"Viszont azokkal a transzneműekkel nem értek egyet akik átműttetik magukat. Miért nem fogadják el a testüket?"


A kérdésedre a válasz a nemi diszfória, amely mint betegség van jelen és az egyetlen "gyógymód" az a tünetkezelés ami a tranzicionálás (hormonok, társadalmi tranzíció, esetleg pont műtét)

ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 everlight ***** válasza:
Én bi vagyok,se a kolegáimat se a barátaimat nem érdekli,sose vert meg senki e miatt,pedig közép iskolában is ölelgettem afiúkat.
ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 everlight ***** válasza:
50%
15.Márky Zay mondogatja ezt, nem tehet róla hogy ez a féreg Viktor az apja,nem kellene ezt híresztelni hogy meleg ha nincs rá bizonyíték.
ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Remélem, pedig heteró vagyok
máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!