Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz jelenleg (tudatosan...

A Fidesz jelenleg (tudatosan és az ellenkezőjét kommunikálva) Magyar Péterrel vereti szét az ellenzéki pártokat (DK, Momentum, LMP, Mi hazánk Mozgalom, Magyar Kétfarkú Kutya Párt, Jobbik), több sikerrel, mint 2010 óta (14 év) bármikor?

Figyelt kérdés

"Iránytű Intézet: Magyar Péteré a legerősebb ellenzéki párt 23 százalékkal, de a Fideszt nem veszélyezteti"


[link]



ápr. 30. 12:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

Amióta megjelent MP semmi másról sem kell beszélniük. Elég MP.

Szerintem is ő egy belső ember.

ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
43%

#10

"MP is egy ilyen projekt, akitől azt remélték, hogy a fidesztől vesz el sok szavazót. "

De az én felvetésem arra vonatkozott, hogy mi van, ha a projekt pont a fidesztől indult és ez nem volt cél, hanem az volt a cél, hogy fidesz közeli pártokhoz legyen sok szavazó becsatornázva.


Pl. lehetett az a logika, hogy mennyire bejött a mihazánk. Tehát a fidesznek volt egy 45-50%-os támogatottsága, a mihazánknak 5-10%, vagyis 50-60% volt valamilyen formában valamilyen fideszes szervezet mögött.

Ha e mellé még felhúznak egy 10-15%-os pártot mondjuk, akkor kényelmesen maradhatnak hatalmon örökre.

ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12 Értem, hoyg ez a feltételezésed, csak pont azt írtam le hoyg ez nem így van.

HA MP mögött a fidesz állna akkor azt is feltételezned kellene, hogy Rogánék képesek befolyásolni a teljes balliberális oldal médiáját, ráhatásuk van az összes ballibes celebre akik sorra beálltakl MP mellé és hogy a fidesz felette áll azoknak a háttérben működő entitásoknak is akiket szépen sorra lehet felfedezni MP mögött.

Konkrétan azt kellene elhinned, hogy Bajnai cégei, a soros hálózat civil szervezetei és az amcsi befolyásolást végző szervek FELETT áll Rogán propaganda minsztériuma, és mindezek a fidesz utasítására álltak be MP mögé és futtatják, meg adják neki a pénzt, paripát, fegyvert a kampányához.

Azért maradjunk a realitásoknál és hámozzuk le a scifi-t a történésekről, a fideszesek csak reagálnak a helyzetre és azt ügyesen teszik. De a kezdetekben egyértelműen látszott, hogy nem tudják mit kezdjenek a helyzettel, a fidesz táboron belül is nagy volt az elbizonytalanodás. Ahhoz, hoyg a mostani közvéleménykutatás szerint is maradjon a kb. 46%-os fidesz támogatás a biztos pártválasztó között, kellett egy nagyon durva kampány és az, hogy a ballibek pont ugyanazokat csinálják, mint MZP esetében, csak még hibákat is elkövessenek. A jobboldali médiában most már tudják mit kell keresni, MZP idején kellett ezt megtanulni, és már célzott kereséssel azonnal eredményt is sikerül felmutatni, mint pl. hogy Bajnai cége, a datadat áll most is valójában a háttérben.

ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
30%

#13

"hogy Rogánék képesek befolyásolni a teljes balliberális oldal médiáját, ráhatásuk van az összes ballibes celebre"

De nem, mert ez pont az organikus része is lehet az eseményeknek. Amikor a fidesz kitalál mondjuk egy netadót és a telex megírja, akkor az nem azért van, mert a fidesz irányítja a telex-et és meg kell írniuk.


Bizony az emberek gondolnak dolgokat a világról és ha prezentálsz nekik egy szereplőt, aki olyanokat mond, ami tetszik neki, akkor beállnak mögé.


"mindezek a fidesz utasítására álltak be MP mögé és futtatják, meg adják neki a pénzt, paripát, fegyvert a kampányához"

Nem, nem ez az állításom, nem kell ezeket elhinni, hogy valaki elfogadja azt, amit felvetettem.

Ha te valakihez oda állsz és azt kérdezed, hogy "egyetért-e a tanárok bérének emelésével" és mondjuk egyetért, akkor az következik, hogy az a random ember a te fizetett ügynököd?


Ahhoz hogy a felvetésed hihető legyen és cáfolja, amit én állítok, azt kell elhinned ezekről a szereplőkről, hoyg SEMMIT nem gondolnak a világról és úgy cselekednek, ahogy felülről mondják nekik és kizárólag azt teszik.

Ha azt mondod, hogy ugorjanak a kútba, akkor azt teszik.


" De a kezdetekben egyértelműen látszott, hogy nem tudják mit kezdjenek a helyzettel, a fidesz táboron belül is nagy volt az elbizonytalanodás. "

Ahogy mondtam, ez a megjátszható része. A fideszen belül pont azt kell mondani, ami felülről jön. Így ezt könnyű csinálni.

ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%
#14 Ezért mondtam, hogy hagyjuk a scifi-t és maradjunk a realitásnál, mert ez már nagyon túlgondolása a sztorinak, miközben figyelmen kívül hagysz tényeket. Nem ismétlem meg, már leírtam miket.
ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

#15

Csak ez nem sci-fi, hanem kifejezetten reális dolog, amit a mihazánknál már láttunk.

Semmi túlgondolás nincs ebben. Kb. ez a legésszerűbb magyarázat.


"Nem ismétlem meg, már leírtam miket."

Nem kell, azt már cáfoltam, csak az idióták ismételgetik ugyanazt.

ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
56%
#16 Semmit nem cáfoltál meg, egyetlen szót sem abból amit leírtam.
ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!