Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Tisza párt megjelenésével a...

A Tisza párt megjelenésével a kicsi ellenzéki pártoknak lőttek?

Figyelt kérdés

ápr. 30. 21:58
A kérdező szavazást indított:
Igen, sok szavazót veszítenek és idővel el fognak tűnni
Bár veszítenek most szavazókat, de túl fogják élni
32 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Mintha akkora kár lenne értük!
ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
A kis pártok is fontosak. És kérdés, hogy meddig húzza Magyar. Én nem adtam volna oda a pártomat.
ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Kik a kicsi pártok?


MSZP, P, talán LMP és Jobbik is már Magyar megjelenése előtt 5% alatt volt, náluk idő kérdése volt a kasza. Persze ez megint nem fog megtörténni hála az összefogásoknak. (DK-MSZP-P)


MKKP szerintem kérdéses, biztos megmaradnak de lehet pont annyit veszítenek, hogy az eddig biztosnak vélt bejutásuk nem fog összejönni.


Momentummal kérdéses, hogy mi lesz, rossz eredmény esetén simán beeshetnek 5% alá, de ettől még 2026-ig parlamentben lesznek és nincs rá garancia, hogy hónapok, évek múlva is ekkora hype lesz Magyar körül, szerintem sanszos, hogy ahogy jött úgy fog eltűnni a süllyesztőben.

ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Most EP választáson elérnek MP-k jó eredményt, de 26-ig 2 év van. 2 évig megtartani sőt mégtöbb szavazót szerezni ebbe a világba lehetetlen lesz. Nem vagyok Fideszes és nem is szeretném hogy ők kormanyozzanak, de már leválthatatlanok lettek sajnos és ebbe bele kell törődni :). Aki jobb életet akar az megy külföldre akinek jó az átlagos marad itthon, ru a jövő
ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Csitri Donáth Anna remélem kiesik és vetkőzni fog :D
máj. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Megérdemlik. Remélem az összes megy a süllyesztőbe. Kellenek új arcok, mert elég gyér a felhozatal.
máj. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem hogy a 2/3 nak is annyi
máj. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem fáj a szívem értük.
máj. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 everlight ***** válasza:
Az Mszp nek már ideje lenne eltűnnie ,volt 35 évük,erre tellett ,évről évre csökken a támogatottságuk.
máj. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kunhalmi aranyos, sajnálnám :)
máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!