Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Varga Judit frizbis videóját...

Varga Judit frizbis videóját 108.000 ember dislike-olta, míg csak 16k lájkolta. Miért nem hisz senki Jucinak?

Figyelt kérdés

máj. 2. 00:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Hiszünk neki, csak senkit nem érdekelt mit mondott, mert magánügy. Kiderült hogy Judit felpofozta Pétert, tehát fizikailag bántotta.


Ami a hangfelvételen volt ezzel szemben nagyon nem magánügy!

máj. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Sokan hisznek neki, jóval többen, mint ahányan diszlájkolták, csak nem mindenki ér rá frizbis videót lájkolgatni.
máj. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
utolsó, nyilván nyilván XDDDD néha gyere ki az m1-es buborékodból
máj. 2. 00:23
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Én is hiszek neki, csak nem érdekelnek az efféle műsorok.

Miért kell azt hinni, hogy a valóságot a lájkok meg diszlájkok mutatják meg?

máj. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Én elhiszem hogy rossz házasságban volt, sok veszekedéssel. Azt is elhiszem, hogy megŰtötte a férjét, na meg azt is hogy Mp hoZzávágta a NADRÁGJÁT.

Mást nem állított.

Mégis dislikoltam a videót mert propaganda célból készült megrendelésre és semmi közöm hozzá.

Az viszont szerintem mérdiatörténelmi esemény, ahogy Hajdú ki akarja vele mondani, hogy verte a férje erre VJ vallja be, hogy ő verte a férjét. :D Zseniális :D

máj. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Az a 16 ezer fizetett vietnámi lájkoló hisz neki.😆
máj. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek nem frizbis hanem ollózós videót vàrtak.
máj. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Annyira hiteles "108.000 ember dislike". Amikor éjfél körül vagy kora hajnalban youtubon pár perce töltötték fel magyar petikéről szóló videó, pár perc alatt rekord gyorsan nagy nézettségéket kap. Talán ellenzéknek nincsen munkájuk, napi 0-24 órán keresztül nézik youtubon mikor töltenek fel magyar petikés videót. :)
máj. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

8


Nem igazán vagy tisztában a közösségi média müködésével igaz? :3

máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A pontyarcú rogán trükkje nem jött be. Az emberek átlátnak a szitán. Talán nem kellett volna ilyen fegyverrel visszaélni(2014,2018,2022), hogy elveszítse erejét. Vajon meddig lehet hülyének nézni az embereket? 14 évig? 20 évig? 30 évig?
máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!