Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mi életünkben valószínűleg...

A mi életünkben valószínűleg már nem fogjuk leváltani az Orbán-rendszert? Hiába Magyar Péter, a Fidesz ereje nem csökkent.

Figyelt kérdés
Ahogy nézzük, Magyar Péter lényegében a '18-as Jobbik és a Momentum szavazóit szívta el, lényegében annyi történt, hogy az erőviszonyok átrendeződtek az ellenzéki térfélen. Már nem a DK a legerősebb, a Momentum, Jobbik és a kispártok pedig veszni látszanak. De mind hiába, ha a Fidesz támogatottsága továbbra is rendületlen.

máj. 2. 01:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

"A mi életünkben valószínűleg már nem fogjuk leváltani az Orbán-rendszert?"

Hát az enyémben még biztosan sikerülni fog. Fele olyan idős vagyok, mint a Főni. Ha választáson nem megy, akkor majd a kaszás elintézi nekünk.

máj. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 jpeacefuler ***** válasza:
84%
Nem akarok vészjósló lenni, vagy megbántani téged, de honnan is tudhatnád, hogy őt látogatja meg hamarabb a kaszás, nem pedig téged?
máj. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Az a probléma, hogy itt szerintem sokan nem értik, hogy nem kormányváltásra van szükség, hanem rendszerváltásra.

Hiába cserélsz bábut, ha minden ugyanúgy fog működni utána.

Magyar Péterben nem látom azt, hogy ő rendszerváltást akarna, sőt, amikor olyanokat mond, hogy nincs baja a Fidesszel, csak Rogánnal -meg mostmár Orbánnal-, nem vagyok benne biztos, hogy ő rendszertváltana.

Én félek tőle, hogy ez egy "bolsevik" forradalom lenne.

máj. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
3: ha meghallgatnád hogyan képzeli el a dolgokat, akkor nem kiragadott félmondatokon lovagolnál, hanem látnád a teljes képet. De utánamenni a dolgoknak, meg nem zsigerből elutasítani ami elsőre nem tetszik, hanem esetleg nyitottnak lenni, az nem dívik Magyarországon.
máj. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
4, meghallgattam, épp ezért félek tőle.
máj. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Mire gondolsz? Kifejtenéd?
máj. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Kiváltképp a HVG-s Dezső András és Hadházy Ákos lerogánozására gondolok. Nálam ezek verték ki a biztositékot. De többek közt az is, hogy populista és úgy kommunikál, mint Orbán.
máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%

Fideszt a saját eszközeivel lehet legyőzni. Ebben nem hiszel?

Az hogy ha a saját tábora kiábrándul mint ahogy kezdenek ennek a jelei láthatóvá válni, akkor feléjük csak az olyan demagóg és egyszerű propaganda hat amit Orbán nyom csak mondjuk MP személyében a jobboldali ellenzéki oldalról.

Ilyen egyszerű prop volt Gyurcsánytól is amikor megnyerte 2006-ot az MSZP-nek az Őszödi beszéd előtt.

máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8, nem, nem hiszek benne, hogy Orbán Viktort bármilyen eszközzel is le lehet győzni. 2018 óta tisztában vagyok vele, hogy demokratikus úton ez az ember nem leváltható.
máj. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Orbánt a Fideszt nem lehet leváltani. Egyedül a 2/3 megtörésére látok reális esélyt 26ban. De akkor is többségben lesz a fidesz csak nem ilyen egyeduralkodó többségben.
máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!