Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarják összemosni...

Miért akarják összemosni Márki-Zay Pétert Magyar Péterrel amikor láthatóan teljesen más a kettő?

Figyelt kérdés
Ég és föld a kettő közötti különbség Magyar sokkal jobban kommunikál, sokkal nehezebben tudja kikezdeni a propaganda, valamint sokkal inkább a fidesz felé húz mint Márki-Zay Péter MZP teljesen lepaktált Gyurcsánnyal, van egy olyan hangfelvétel ahol azr mondja hogy "elnök úr én azért küzdöm hogy a DK legyen a legerősebb párt"... Magyar esetében kiderült hogy az egyik polgármesteri jelöltje lmbtq aktivista, azonnal kis vágta a pártjából, egyértelműen fidesz gondolkodású..
máj. 4. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Mert a lakájmédia csak ezt tudja bemondani a birkáknak, hátha elhiszik és nem szavaznak rájuk.
máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Csak a birkák nem látják a hasonlóságot.
máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
#2 Igen a birkáknak ezért be kell mondani az M1-re.
máj. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Mindennel ezt csinálják, teljesen lényegtelen.

Itt, mindenki, akinek fontosak a melegjogok, az maga is meleg és libbant, ami nyugat az egyenlő az USA-val, ami nem kormánypárti az ballliberális. Önmagában a baloldali és a liberális nemugyanaz, de nekik ezt is sikerült összemosni.

A jelentés nem számit, hogy minnél jobban bagatelizálják el az adott témát, az számit.

máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Vannak hasonlóságok és különbségek.


Ami hasonló, hogy volt fideszes, aki a kormány ellen fordul és hirtelen valami messiást kezdenek benne látni, aki elhozza majd a változást, lebontja a mostani rezsimet és nem csak a baloldalt tudja képviselni, de a kiábrándult, elégedetlen fideszes szavazókat is ügyesen meg tudja szólítani, átcsábítani az új mozgalomhoz.

Nem hiszem, hogy Magyar Péter és pártja összefogna a Fidesszel, minden bizonnyal a következő országgyűlési választásokon az ellenzéki összefogásban, közös listában lesznek benne ők is. Ha mégis esetleg külön indulna, azzal a kormányváltás esélyét rontaná.

máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Nem hiszem, hogy Magyar Péter és pártja összefogna a Fidesszel, minden bizonnyal a következő országgyűlési választásokon az ellenzéki összefogásban, közös listában lesznek benne ők is. Ha mégis esetleg külön indulna, azzal a kormányváltás esélyét rontaná."


Ez nem teljesen igaz mert ha összeállna az ellenzékkel szerintem ugyanúgy erős kétharmad lenne a fidesznek, így nagyobb esélye van hogy esetleg tényleg fideszeseket is meg tud szólítani majd ha jó kampányt csinál és ha tényleg az a tervbe hogy be akar épülni az adott vidéki közösségbe

máj. 4. 10:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Én reménykedtem Márki-Zayban. Szurkoltam neki, és elhittem, hogy létezhet ellenzékváltás mint a kormányváltás nulladik lépése. Márki viszont azzal találta magát szembe egy idő után, hogy ha nem fog össze az ellenzéki pártokkal, akkor nincs esélye megelőzni a Fideszt szavazatokban. Összefogott velük, ki is csinálták, meg is bukott. Ennek pedig két oka van: a dk-s média és a fideszes média. Az a helyzet, hogy amíg a DK létezik legerősebb ellenzéki pártként, addig senkinek nincs esélye labdába rúgni. Amíg a dk-s szavazókat nem tudja átszivárogtatni magához, addig nincs esélye semmire.
máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%

Ne keress logikát a fidesz narratívában. Az egész kommunikációs gépezetük egy nagy ellentmondás, és nem tudják elfedni semmivel amit kegyelmi ügy hozott magával, a képmutatást.

Egy ideig migránsokkal ijesztgették a szavazójukat, most meg behívják őket ázsiából. De jó fideszes módra, nem látják át itt is kilóg a lóláb, mint ahogy felvilágosult ellenzéki mindenhol észreveszi ezt az anomáliát.

máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!