Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter miért bujkált a...

Magyar Péter miért bujkált a kiérkező mentők elől? Egyáltalán miért kellett ilyen nagy drámát csapnia?

Figyelt kérdés

Az esetről Varga Judit beszélt Hajdú Péternek adott emlékezetes interjújában:

„Amikor megtaláltam, ott volt mellette egy levél Xanax és már csak egy darab volt benne a tízes levélen. Nem tudtam, hogy most egyet vett be, vagy kilencet, vagy nyolcat. Nem kockáztathattam nyilván, ez alapvető emberi kötelesség. Úgyhogy fogtam, felhívtam a mentőket.”


A Bors megszerezte a kivonuló rohammentők által készített jegyzőkönyvet, amiből kiderül, hogy a negyvenes férfihez mérgezési tünetek miatt kértek mentőt Varga Judit és Magyar Péter lakására, Budapesten a Kútvölgyi útra, tavaly februárban egy vasárnapi napon, ebéd után. Varga Judit Hajdú Péternek elmondta azt is, hogy mindez a két kisebb gyerekük jelenlétében történt, akik döbbenten kérdezgettek, amikor meglátták a szirénázó mentőautót.


Az eset részleteiről még annyit lehet tudni, hogy Varga Juditnak egy vasárnap délelőtti, gyerekekkel közös kirándulásról hazatérve tűnt fel a látszólag ájult Magyar Péter furcsa viselkedése, aki a hálószobában az ágyon feküdt, látszólag eszméletlenül. Mellette, az éjjeliszekrényen gondosan odakészítve, egy levél, szigorúan vényköteles, csak szakorvos által felírható XANAX, amiből halálos adagnak is mondható, 9 szem gyógyszer hiányzott.


Varga Judit rázni, keltegetni próbálta Magyar Pétert, és hangosan, ijedten kérte, hogy keljen fel, különben hívja a mentőket. Miután nem mutatott életjelet, azonnal hívta a mentőket.


A leginkább megdöbbentő fordulat ezután történt. Miután Varga Judit letette a telefont a mentőkkel, az „élettelen” Magyar Péter felkelt az ágyból, és rideg, nyugodt hangon közölte:

“mondd le őket, nem vettem be semmit”. Csak eljátszotta, elhazudta az öngyilkosságot, hogy megijessze, terrorizálja a feleségét és rémült gyerekeit. Hogy elkerülje a kellemetlen magyarázkodást, úgy ahogy volt, pizsamában, egy kabátot magára kapva autóba ült, és megszökött a kiérkezett mentősök elől. Mindezt rögzíti, bizonyítja az Országos Mentőszolgálat Bors által megszerzett hivatalos jegyzőkönyve, amelyben leírják azt is, hogy „a beteg ismeretlen helyre távozott”.


A Bors megtudta azt is, hogy Magyar Péter egészen addig pizsamában ült az autójában egy környező utcában, míg megbizonyosodott arról, hogy a mentők eltávoztak. Csak ezután merészkedett haza…


--------------

Pizsamában futkos a mentősök elől, mint valami pszichiátria kezelt. Egyáltalán mit keres nála Xanax? Ti szeretnétek ilyen embert miniszterelnöknek, aki xanaxot szed?


máj. 4. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez megint gyenge lett. Lassan Rogán repülni fog, ha annyi milliárdból csak ilyeneket tudnak összehozni...
máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
És ettől most a Fidesz nem verte szét az országot, vagy mi? Gyurcsány bűnei is semmisek?
máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Amíg nem hozza le az origo, addig nem hiszem el.
máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 Még nem írták meg, de majd ott is megjelenik. AZ M1-en is lesz róla szó.

[link]

máj. 4. 16:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert bevitték volna.
máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

9 darab Xanax-tól max alszol egyet,messze van a halálos adagtól,még a legnagyobb kiszerelés is.

A háziorvos is felírhatja,pszichiáterek meg cukorkaként irják fel altatónak.

Kicsit túlreagálta Judit ezt.

máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Andersen büszke lenne rátok 😂


"Andersen meséi varázslatosak és szórakoztatóak, de egyben búskomorak és felkavaróak is. Aki megismeri az író életútját, nehezen tudja megállni, hogy össze ne kösse azt a szomorú mesékkel"

[link]

máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Erről egy Lázár János idézet jut eszembe :)

[link]

Varga Judit hülyeségeket beszél :)

Tényleg ennyire telik?

máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, zajlott az élet rendesen a Magyar-Varga famíliában.
máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!