Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MP rajongói nem gondolnak...

MP rajongói nem gondolnak ebbe bele?

Figyelt kérdés
Ahogy én látom, a helyzet a következő. MP kábé mindenben egyetért azzal, amit a fidesz vall. Ő maga is elmondta, hogy ezer szállal be van kötve a fideszbe, jobboldalba. Szerintem ő élete végéig ellubickolt volna ilyen olyan pozíciókban, ha megtehette volna. Ez az ember csak egy jól fizető állást akar, fenntartani a korábbi életmódját. Azt, hogy be legyen biztosítva anyagilag. Nyilván rosszul érinti, hogy most őt próbálja lekaraktergyilkolni a fidesz. Ebből is tud erőt meríteni, mert neki jelenleg veszíteni valója nincs. És ezért is hiszik el róla az emberek, hogy nem a fidesz fizetett embere, hogy tényleg ellenzéki lett. Tegyük fel, szép sikereket ér el a választáson, a továbbiakban akár veszélyt is jelenthet a fideszre. Ha én lennék a fidesz ezen a ponton egyeznék ki MP-vel háttéralkuk révén, hogy továbbra is töltse be az "ellenzék" szerepét, de már a fidesz szája-íze szerint. Hiszen úgyis egyet értenek a világ dolgait illetően, a lényeges kérdésekben. Péter megélhetése is biztosított lenne, erre vágyik igazán. Nem arra, hogy véget nem érő küzdelmet folytasson egy olyan maffiakormánnyal, ami hosszú távon csak kicsinálná az idegeit, elvenné az idejét a családjától, fogyna még 10 kilót stb. Ezen a ponton a fidesz is jól járna, mert a semmiből lett egy erős ellenzéke, akit saját kénye kedve szerint irányíthat. És Pétert se kéne sokat győzködni, hiszen szíve szerint ott ülne ma is a fideszben valami fullos kis pozícióban. Csak hát alakult, ahogy alakult. De ha sikeres lesz a választáson, akkor már nem csak egy mitugrász lesz, akit minden eszközzel ki kell csinálni. Hanem értékes szereplő lesz, akit meg kell fizetni. És ez nem nagy ár azért, hogy legyen a porondon egy sokak által rajongott és megszavazott ellenzék, ami észrevétlenül a fidesz kottájából játszik.

máj. 7. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Inkább a Tisza, mint a kék DK!
máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
... akarom mondani kék Fidesz (=DK) :)
máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Egy csomó ember akar jólfizető állást, de valahogy közülük elég kevesen választják a közel korlátlan hatalommal rendelkező állampárt leváltásának útját hozzá. :)
máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 DK-s ***** válasza:
41%
Qrva jól látod.
máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem MP már hiúsági kérdést csinál ebből. Bármennyit is ajánlana neki a Fidesz, hogy most már álljon le, nem áll le, mert kíváncsi arra, vajon tényleg le tudja-e győzni OV-t. Van annyira hiú ember szerintem, hogy ez a kihívás felülírja a megvesztegethetőségét.
máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Okos akartál lenni kérdező, de kérdéseddel csak a saját butaságodat sikerült bizonyítanod.
máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos a Tisza kozonseget elnezem, nem tul ertelmes a videki tobbseg.
máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
"Szerintem MP már hiúsági kérdést csinál ebből" szerintem ezt sokan gondolják róla. És lehet ez most így is van. Mert most csak a xar ömlik rá a kormánypárti oldalról. De ha eljön az idő amikor felajánlanak neki egy visszautasíthatatlan ajánlatot, akkor meg fog inogni. Ő sincs kőből, főleg, hogy van 3 gyereke és még egyet is ért világnézetileg a fidesszel. Minek harcolna a sajátjaival? Azért, hogy kicsináltassa saját magát idegileg? Ehelyett nagyon is hasznos része lehet a fidesz fogaskerekének és tovább építkezhetnek közösen.
máj. 7. 20:10
 9/11 DK-s ***** válasza:
35%

#8-nak (kérdezőnek):


Ha most felajánlanának neki egy miniszterelnöki széket, a Tisza menne a kukába a rajongókkal együtt.

máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 DK-s ***** válasza:
35%
De szerintem kevesebbel is beérné.
máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!