Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter képviselni tudja...

Magyar Péter képviselni tudja a baloldaliakat és a liberálisokat is?

Figyelt kérdés

máj. 8. 05:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Én klasszik baloldali vagyok. Még mielőtt nekemesne valaki, én végighallgattam több interjúját és beszédét is, nekem semmi olyat nem mondott, ami alapján én úgy érzem, hogy engem, mint baloldali ember képviselni akarna. Sőt, igazából azt érzem benne, hogy nem osztja az én felfogásom szerinti baloldali értékeket.
máj. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem akar képviselni, és nem is tud képviselni senkit..ez csak fizetett színjáték.
máj. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem,jobboldali szociálpolitikát,gazdaságpolitikát képzel el,úgy mint a Fidesz.
máj. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Gyurcsánynál biztos jobban.
máj. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Baloldalikènt azt kell mondjam nem. De èn ezen nem lepődöm meg, sajàt maga is bevallotta hogy jobboldali csalàdban nőtt fel, meg hàt csak okkal volt èvekig fideszes
máj. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
... sőt, még a fasisztákat is 🤣🤣
máj. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
#6 Mivel az MHM-től vett el szavazòkat, ìgy igen, azokat mindenkèpp
máj. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
7# nem érted, ahogy az előző messiás is megmondta 🤣🤣
máj. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 MZP nekem nem volt messiás, ettől függetlenül totál hülyeség párhuzamot vonni a két ember között. Ennyi erővel Orbántól is idézhettél volna, hiszen MP is fideszes volt. Rossz látni mennyi retardált van itt. Összefüggéstelen mondatok, mintha valami kezdetleges ai írná itt a kommenteket. Ennek ellenére biztosan sok fasiszta szereti mpt, ezért is támadta be az MHM
máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9# szerintem pedig vannak párhuzamok, és hamarosan ki is derülnek...🤔
máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!