Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik akkori...

Szerintetek melyik akkori magyar politikus lehet ezen a karikatúrán/kártyán?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!


Szereztem egy érdekes 2002-ben kiadott karikatúrákkal díszített csomagot, ahol az egyik személy beazonosításával gondban vagyok. Logikusan az akkori "fontosabb" országgyűlési/miniszteri ranggal rendelkezők szerepelnek a többi kártyán (a többi nő pl. Dávid Ibolya, Kósáné, Torgyi felesége) - hihi Torgyi a Joker :D


Egyes egyedül a káró dáma az, akit nem tudok beazanosítani, nem tudom ki ez a nő, akit alul a karikatúra részen vámpírfogakkal ábrázolnak (és azt sem, hogy miért, oka tuti van). Hasonlít ez a rajz valamelyik akkor politizáló nőre?


A képet íbéjről szedtem le, egyszerűbb, mint sajátot készíteni: [link]


Ki ez a nő? A junkli esetében is vannak problémáim, mert nála se vagyok biztos benne, hogy pontosan ki is volna rajta (talán Deutch, mint ifjúságiminiszter? Volt neki ilyen idétlen körszakálla?)



#Szeretem a karikatúrákat #2002 retro #"Addig lopjunk, amíg lehet" #Ebben az évben jött ki a Dzien Swira című legendás film is
máj. 9. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Káró dáma: Selmeczi Gabriella.
máj. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1.


És tényleg. A fogai is "igen szépek", illenek a rajzhoz :D


Akkoriban minden politikus ennyire rossz fogú volt? Mádl a másik, akármelyik fogászati reklámba mehetett volna az "előtte" képre.

máj. 9. 08:33
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
A Madl Ferenc,K Kuncze Gábor, Q Selmeczi Gabriella J Balsiné Pataki Etelka
máj. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3.


A káró J képén egy szakállas férfi van, nem hiszem, hogy ez Pataki Etelka lenne.

máj. 9. 09:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mádl Ferenc, Kunze Gábor, Selmeczi Gabriella, Deutsch Tamás
máj. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5.


Én is Deutch-ra tippeltem a J esetében, köszi :)

máj. 9. 09:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Deutsch Tamás, biztos vagyok benne.
máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!