Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Május 17-én lesz a nagy...

Május 17-én lesz a nagy EP-listavezető vita a Partizánon. Kinek szurkoltok a résztvevők közül?

Figyelt kérdés

A vitán Magyar Péter (TISZA Párt) és Deutsch Tamás (Fidesz) nem vesz részt.

A többi kispártot átlagban a kutatók 3,5% alá mérték, így nem kaptak meghívást.



máj. 9. 16:04
A kérdező szavazást indított:
Dobrev Klára (DK-MSZP-P)
Donáth Anna (Momentum)
Le Marietta (Kutyapárt)
Toroczkai László (Mi Hazánk)
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Momentum átlagban, 3,2%-on áll a legutolsó 5 kutatás alapján. Ez lapján már Donáth Annát sem kellett volna meghívni.
máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Jól mondja az 1-es. Donáth mit keres ott? Törpepárttá zsugorodtak.
máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Ezek közül egyiknek sem. Nem bírom Toroczkait, de ezeknek simán elkeni a szájukat.
máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mármint azért kéne szurkolni, hogy melyikük listája lesz közülük a legjobb helyen, a 3. helyen a választáson?
máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ebben a vitában nincs nagy tét, Dobrevék biztos 3. helyen lesznek, a Momentum biztos, hogy kiesik, nekik már most májusban elment ez a hajó, itt szurkolni már csak a Kutyáknak meg a Mi Hazánknak lehet, hogy ki viszi el kettőjük közül a 4. helyet és jut be az EP-be.


Egyéni véleményem, május végére a kutyapárt is meg a Mi Hazánk is a momentumos 3%-ra fog zuhanni.

máj. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

#1

Egyetértek, megkérdezhetnénk egyébként az átlagban nyertes Tarlóst, hogy mit gondol erről. :DDD


Azok a pártok lettek meghívva, akik hibahatáron belül bejutnak. A momentumnak ma több esélye van bejutni, mint mondjuk egy mihazánknak. A mihazánk a jobbik szavazóit vitte el, akik általában kifejezetten passzívak voltak EP választáson, míg a momentum szavazók aktívak.

máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6


Szöveget értelmezzük kérlek...xD "A többi kispártot átlagban a kutatók 3,5% alá mérték, így nem kaptak meghívást."


Erre írtam, hogy átlagban a Momentumot minek hívták meg? hisz 3,2%-on állnak átlagban.


Kutyapártnak több esély van bejutni, mint a Momentumnak bro...Már ha azt nézem, hogy alig sikerült május 3-ra összekaparni a Momentumnak a 20 ezer aláírást és a zárás előtt 3 órávval adta csak le, a Kutyapártosok meg 6 nappal hamarabb, a Mi Hazánkosok meg még hamarabb adták le.

máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7

"Erre írtam, hogy átlagban a Momentumot minek hívták meg? hisz 3,2%-on állnak átlagban."

Feltételeztem egyértelmű, de bocs, akkor nem erősséged a következtetés. Az a helyzet, hogy nem.


Felcsaptam a legutolsó 5 felmérést a telex-en, ami átlagban 3.6%. Ha beleveszem 6.-nak az IDEA felmérést, akkor máris 4%-on vannak átlagban.


A momentumot a fideszes Nézőpont egyszer lemérte 1%-ra, ami valószínűleg amúgy is azután történt, hogy a meghívások kimentek, szóval még az is vitatható, hogy azt a számot figyelembe kellene-e venni.


"Már ha azt nézem, hogy"

Csak nem ezt kell nézni.

Nem 20 ezer embert kell mozgósítani, mert az nem elég az 5%-hoz. Akármennyire jól mozgósíthat valaki 20 ezer embert, ha az kevés lesz.


Egyébként az mkkp-t direkt nem mondtam, mert ők a momentummal vannak egy hajóban. EP választáson könnyebb őket is mozgósítani valószínűleg, mint a mihazánkat.

máj. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8


Látom még azt sem tudod megnézni a Google segítségével, hogy hol is vannak a közvélemény kutatások időrendben.. Telex...xDxDxD :D De itt vagyok és segítek neked, nyugi. ;)


Szóval, időrendben utolsó 5 kutatás a Momentumról:


IDEA: 4% (ezt még nem számoltam, mikor ide írtam, mert még nem láttam akkor)


Nézőpont: 1%

Publicus: 3%

Medián: 4%

Republikon: 5%

Iránytű: 3%


Utolsó 5 átlaga: 3,2%, az IDEA-val együtt: 3,3% hogy jött ki neked a 4%? átlagot tudod hogy kell számolni? Segítsek? Segítek, a felsorolt számokat összeadjuk, és a kapott összeget elosztjuk annyival, ahány számot összeadtunk. ;)


A lényegen nem változtat, hogy a Momentum teljesen kizuhan az EP-ből, nem hogy 2-ből 1 ember legalább bent tud maradni, már 1 sem, tudom ez csíp szúr fáj, hasogat, de sajnos ez a tény, de abban igazad van, hogy kutatásokra hagyatkozni 19 és 22 után nagy butaság lenne, kijelenteni semmit sem lehet, szóval a pakliban szerintem is benne van, hogy akár ütik az 5%-on 1 hónap múlva.


Ne haragudj, amikor az ATV-n az elemzők arról beszélnek, hogy indikátor, ki milyen hamar adja le az aláírásokat, akkor inkább hiszek az elemzőknek, mint egy kanapéban ülő kommentelőnek, aki szerint meg nem... bocs :P xD

máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

#9

Medián pont 5%-ot, és az utolsó 5-ben még Závecz esik bele, ami 8%, nem pedig a publicus.


Medián: [link]


"Utolsó 5 átlaga: 3,2%, az IDEA-val együtt: 3,3% hogy jött ki neked a 4%? átlagot tudod hogy kell számolni? Segítsek?"

Segíts, magyarázd el, hogy honnan kellett volna a Partizánnak tudnia a publicus számait, amit a meghívás pillanatában még nem jelentek meg. Mesélj, milyen jós tehetséggel van itt dolgunk? :DDDD


"nem hogy 2-ből 1 ember legalább bent tud maradni, már 1 sem, tudom ez csíp szúr fáj, hasogat, de sajnos ez a tény"

Elég vicces, hogy olyan dolgokat hozol fel, amiket már cáfoltam. :DDD

Akkor kérdezem újra, mi a véleményed Tarlós jelenlegi főpolgármesteri ciklusáról, mert most azt állítottad, hogy ő nyert? :DDD


"kijelenteni semmit sem lehet"

Ennek ellenére mégis sikerült kijelentened, hogy senki nem jut be.

Miért beszélsz össze-vissza? Sok volt a koko?

máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!