Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vélemény Magyar Péterről és...

Vélemény Magyar Péterről és az ország bejárásáról?

Figyelt kérdés

Elkezdődött Magyar Péter ország körüljárása beleértve a kisebb városokat. Nekem nincs is ezzel semmi bajom. Ahol élek kisebb városba (Hajdú-Bihar) is eljött. Nem voltam ott, de facebookon pont megosztottak egy előadást róla. Pont akkor léptem be amikor körbe mutatták a “közönséget”. Elég érdekes de konkrétan 2(!!) ember kivételével senki sem volt ismerős… ami elég fura egy vidéki városba mert mindenki ismer mindenkit, na de mondjuk azt rá hogy biztos a környékbeli falukból jöttek és végig kísérték őket… ugyan is a következő városba is lehetett ugyan azokat az embereket látni az élő videoba a kis zászlócskájukkal (érdekes… biztos nagy rajongok es volt idejük hétfőn…) A kommentelőket is furcsálltam a hozzászólásaikkal együtt: Hajrá (városneve)!!, Itt születtem, Itt élek hajrá Magyar Péter!! … és ezekhez hasonló kommenteket olvastam. Mivel a kommentelők neve nem volt ismerős így ránéztem a profiljukra. Egy közös ismerősünk se volt pedig majdnem az egész város az ismerősöm😬 (Fényképük és posztjuk sem volt.) Valaki erről a témáról valamit? Csak szerintem elég érdekes ez a kis “ország bejárása vidéken ugyan azokkal a személyekkel”? Lehet róla szó hogy fizetett 20 embernek hogy ne “égjen be”? Na és a kommentelők kik lehettek? Kamu profilok?

Azért azt bevallom a debreceni beszédénél sokan voltak…. ott csak nem fizetett több 100 embernek… vagy de egy kis segítséggel?



máj. 9. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

A birkaszédítő propaganda teljesítménye alapján nagyon retteg a fidesz.


Nekem valahogy mégis az a gyanúm, hogy magyar péter simán koalícióra lép majd a fidesszel, a sok hülye meg majd leshet.


Ezért vagyok már külföldön, itt kevesebb a 60-IQ körüli ember.

máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Végülis Magyar Péter a pénzét, ismertségét és a karrierjét is a Fidesznek köszönheti… ezt se felejtsük el. “Jól megharapta a gazdáját a kutya”
máj. 9. 18:17
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Biztos állnak mögötte valakik, akik szervezik ezt az egészet. A Datadat csoport és társaik.
máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Gazdáját? Mi ez a csicska mentalitás?
máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

Minden videòn más arcokat látok. Sok dellája lehet ha ennyi embett ki tud vinni... vagy csak ti fideszesek magatokbòl indultok ki és neki tènyleg vam egy lelkes tàbora. ;)

Èn aláíràsokat gyűjtöttem neki, elsõ nap k..vasokan jöttek. És ott van még az április 6-ai rendezvèny. Szàmoljàtok csak hány embernek fizetett h kimenjen.

máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5. válaszoló: Ezek szerint nem tudsz szöveget értelmezni… és pont a fideszes kommenteléssel kell jönni😆 Mondtam én hogy fideszes vagyok?Szerinted csak a fideszesek nem szeretik?… egy rossz szavam nem volt rá csak egy elég érdekes észre vétel… de persze maradjunk akkor a “Ha Magyar Péterrel nem értesz egyet =Fideszes vagy”
máj. 9. 19:04
 7/15 A kérdező kommentje:
4.válaszoló: hasonlat… de kiegészítheted mással is… ugyan az lesz a lényege. 😏
máj. 9. 19:05
 8/15 A kérdező kommentje:

A többi kommentelőnek akkor felhívnám a figyelmét hogy nem kell semmilyen más párttal jönni! Egy egyszerű kérdést tettem fel.. írtam egy lehetőséget amit még abban a mondatban cáfoltam is… Picit legyetek már figyelmesebbek!!



Köszönöm előre az értelmes hozzászólókat!

máj. 9. 19:07
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

1

„Ezért vagyok már külföldön, itt kevesebb a 60-IQ körüli ember.”

Viszont most már eggyel több a 60 IQ alatti ember külföldön.

máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Miskolcon is nagyon sokan voltak kint, Nyíregyháza, Pécsett úgyszintén. Rossz a megállapítàsod tesó. Petinek sok híve van ès nem csak Budapesten hanem vidèken is.
máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!